Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsán hangzik, de nemtudom...

Furcsán hangzik, de nemtudom hogy szexeltünk-e, mert végülis belém rakta, de kb3másodpercre, aztán mondtam neki h ne folytassa (szűz vagyok) és kivette, nemtudom h most elvette e a szüzességem, mert nem fájt meg nem vérzett, és nem is ment el a pasi?

Figyelt kérdés
2hete késik, és hányingerem van gyakran, és egy kevés ruganyos fehér foly. Oylan érzésem van mintha meg akarna jönni. Van rá esély h terhes lettem? :Sjah,egy pár nappal az "ügy"előtt barna folyásom volt,lehet h az számítot menzesznek,csak épp most lyen gyenge volt,és akkor azért nem jön most meg?
2008. szept. 6. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, vegyél tesztet. Elég érzékenyek, kimutatnak egy korai terhességet is.

Az előváladék is tartalmazhat spermiumot és mint tudjuk, a több millióból egyetlen darab sejtecske is elég....

2008. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi is igy védeketünk a férjemmel erre már 33 hetes pocakos vagyok!Tessék tesztelni!Üdv:Zsuzsa
2008. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehetséges,hogy terhes vagy. Mi óvszerrel védekeztünk,ez egyszeri együttlét volt,és terhes lettem. Pedig én minden szex előtt és után megnézem a gumit,hogy nem lyukas-e. Szerintem nem volt az,viszont mégis baba lett belőle.A kislányom most 6 hónapos:)

2008. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a ciklusod? És mennyivel előtte történt ez, hogy meg kellett volna jönnie? Mert hogy már ez is szexnek számít, ha rendesen benn volt, akkor teherbe eshettél az előváladéktól. Ha előtte pár nappal az nem mensi volt, akkor lehetett peteérés miatt is, akkor lehet, hgoy most csak a stressz miatt nem jön meg! Tesztelj, ennyi késéssel már ki kell, hogy mutassa!
2008. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

lehetsz terhes. az előváladékban is vannak életképes spermák, amik, hiába vagy szűz, át tudnak menni a szűzhártya résein, vagy hogy mondjam...

De lehet, hogy csak ideges vagy emiatt, és azért késik! De ekkora késésnél már tutira kimutatja bármelyik teszt, de azért inkább reggeli első vizeletből tesztelj majd, mert abban van legtöményebben a terhességi hormon!

Nem írtad, hogy a ciklusod hányadik napján voltaok együtt ilyen módon! Mert ha kb 1 hónappal ezelőtt, akkor esélyes a baba! Tesztelj!

2008. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez az egész 2hete volt,pénteken,és azon a héten,kedden hittem azt h megjött(mert először mindig barna,és utána bepirosodik:))de most nem),de péntekre már megszűnt,szóval amikor csináltuk,akkor már nem jött semmi.szóval ha azt menzesznek tekinthetjük,akkor az utolsó napján történt,és akkor nem késik.hát ez kicsit értelmetlenül hangzik.amugy a ciklusom..hát asszem h kb 29-30napos.
2008. szept. 6. 13:48
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem, akkor nem sok esély van, de a teszt a biztos, hiába latolgatunk esélyeket! drukkolok!
2008. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindnekinek a tanácsokat,de hála istennek ma délután megjött:)tudom h attol még lehet az az ember,de így már semmiféle tünet nincs)és hányingerem sem,az is csak az idegesség miatt volt,vagy amilyen dilis vagyok,beképzeltem!mégegyszer köszönöm!
2008. szept. 6. 23:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, ez jó hír! Nyugodj meg most már! és élvezd amennyire tudod a hétvégét!
2008. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)köszi szépen,ari vagy!jófejek vagytok h adtatok tanácsokat!:D
2008. szept. 7. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!