Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 30. napján sötét színű...

Ciklus 30. napján sötét színű maszatolás szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Elég hosszúak a ciklusaim és szeretnénk babát. 35 napra szokott megjönni és mindig rendesen piros vérzéssel semmi barnázás előtte. Mindig fájnak a melleim is de most se a hasam se a melleim nem fájnak de olyan fura a közérzetem. Elég sötét színű és kevés ami jön. Szerintetek mitől lehet ez? Kérlek írjatok akinek volt hasonló és azt is hogy baba lett vagy valami más miatt volt.Köszi.
2012. dec. 19. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiánynak vagy felfázásnak a jele. A hosszú ciklusaidat is kikéne vizsgálni-
2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barnázás sok minden lehet,lehet menszesz előjele,nekem is volt már előtte ilyen.De akár beágyazódásos vérzés is lehetett(ha későn volt peteérésed),vagy akár hormon probléma is.A 35 nap nem hosszú ciklus,és teljesen rendbe van,ezt országosan elismert cytologos doktor mondta nekem.

Ha 35 napra nem jön meg,csinálj egy tesztet!

Szeretnéd a babát?Mer akkor megy a drukk!

2012. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szoktál barnázni, akkor nem progeszteron hiány. Én is csak néha barnázok és nincs bajom. A ciklusod sem hosszú, teljesen normális. Babánál pont, h fáj a cici, meg érzékeny, de még korai lenne, ha csak a 30. napon vagy. Lehet, tényleg beágyazódásos vérzés, majd megtudod. Nekem nem volt ilyen, meg a jelek is csak később jelentek meg, amikor már tuti biztos volt a terhesség.
2012. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt barna pecsételő vérzésem,és beágyazódás volt!

Tegnap teszteltem pozitívat!

Nálad mi a helyzet?Megjött?

2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!