Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív a tesztem, barnázgatás...

Pozitív a tesztem, barnázgatás mitől lehet? Dolgoznak a hormonok vagy el akar menni a babó? Udvar seprés és biciklizés után kis maszatolás! Gyenge a méhem vagy ez előfordulhat? 5 hetes

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet ez is, meg az is!

Sajnos nem lehet megmondani! Menj el minél hamarabb dokihoz!

2012. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy terhesen semmilyen színű folyás, barnázás, vérzés, rózsaszín pötty, stb. NEM normális, azonnal dokihoz kell menni.

Persze ez nem azt jelenti, hogy minden esetben baj van, de meg kell nézetni orvossal!

2012. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet ártalmatlan jelenség, de lehet progeszteron hiány is. Menj el orvoshoz, s ha progihiány okozza, adnak Utrogestant, és nem lesz semmi baj. Mi itt ennél többet nem tudunk tanácsolni.
2012. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, mielőbb orvos! Ilyenkor tényleg a progeszteronhiányra gyanakszanak, és Utrogestant kapsz valószínűleg! Amíg nem jutsz el orvoshoz, addig pihenj, de szerintem menj be az ügyeletre mielőbb! Ez nem játék! Lehet hogy teljesen ártalmatlan, de lehet hogy ha nem mész, és tovább dolgozgatsz, stb. a fekvés helyett, akkor baj lesz. Nyugi, és orvos!

Az abszolult minimum hogy telefonálj be a kórház nőgyógyászati osztályára, monnd el hogy mi van. De úgy is azt mondják, hogy be kell menni! MAjd írd meg hogy mit csináltál, és hogy mit kaptál!

2012. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt bármilyen formájú barnázás, vérzés nem jelent jót! Olyan nincs hogy dolgoznak a hormonok :( 5 hetesen, én nem bicikliznék , mert hamar megvan a baj . Ha nincs megtapadva rendesen , egy rosszabb mozdulat és el is önthet a vérzés..Azonnal hívd fel a kórházat , és szólj nekik ! Vagy be kell feküdni megfigyelésre, vagy kapsz gyógyszert és szigorúan feküdnöd kell amig el nem múlik ! Ha csak nem akarod elveszíteni a kisbabád ! Ez nem játék !
2012. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
irány a doki, terhesen nem normális semmilyen vérzés. Lehet, hogy csak progi hiány lehet, hogy más a gond.
2012. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!hétfőnél előbb nem tudok dokihoz menni!3 éves kisfiú mellett nehéz lenne pihennem!ő vele semmi gondom nem volt,még kapáltam is mikor terhes voltam!lehet h nem jól tapadt meg most?vagy beteg lehet?akkor meg jobb ha elmegy spontán!és mitől lehet progreszterin hiány???köszi
2012. szept. 2. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Ügyeletre igenis be tudsz menni!
2012. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja.és körbe röhögnek.....
2012. szept. 3. 07:36
 10/10 A kérdező kommentje:
megvastagodott nyálka hártya,vérzésre gyógyszer!
2012. szept. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!