Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hányadik napjától...

A ciklus hányadik napjától kell együtt lenni, ha teherbe akarok esni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Általában középidőben érdemes, kétnaponta. Nekem pl. a 20-22. nap körül szokott lenni az ovulációm (32-34 napos ciklusnál), így hiába próbálkoznánk a "standard" 14. nap körül, nem vezetne eredményre :)
2012. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos (28-29 napos) ciklusnál érdemes a 10. naptól együtt lenni, legalább 2 naponta. Ha naponta szeretitek egymást még az is jó, de semmiképpen ne csináljátok 24 óránál sűrűbben, mert akkor nem lesz elég "erős az anyag" :). Nem mindenkinek a 14. napon van ovuja, ezért kell már a 10. napon elkezdeni, meg hát a lány ondósejtek akár 3-4 napig is életképesek, tehát még akár a 10-i is lehet pont a befutó.

Érdemes ovu tesztet is használni ezekben a napokban, nekem segített. :)

Csak ügyesen!

2012. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a mensesz utan 2-3 naponta a peteeresig
2012. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, középidőben 2-3 naponta.
2012. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudod megállapítani kb. neked mikor van PÉ-d, hogy megnézed hány napos átlagban a ciklusod és abból kivonsz 14-et!


mivel a luteális fázis (ovutól mensiig az nagyjából fix 14 nap) ez a fix tényező, az eleje meg "csúszkálhat.


Tehát, ha mondjuk van egy 30 napos ciklus akkor 30-14 - tehát 16. nap körül van PÉ


nekem mondjuk egy 34 naposnál a 20. napnál, ergo semmit nem érünk azzal ha egy normál 28 napos ciklus közepét, vagyis a 14. napot lőjük, mert nekem nem akkor van hanem rá egy hétre...


Nem tudom érthető volt-e?

2012. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,akkor pont középidőtől kezdve kell együtt lenni? Szóval ha 28 napos a ciklus,akkor a 14. naptól kezdve? És hány napig?
2012. dec. 21. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló tökéletesen leírta. Sokszor késő már, ha a 14. napon kezdtek együtt lenni, érdemes a 10-11. napon elkezdeni, és 24-48 óránként "csinálni".
2012. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a sperma egy jo huvelyfloraban napokig eleldegel igy erdemes mar a verzes utan elkezdeni 2-3naponta 16.NAPIG utana nem sok esely van.
2012. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az utolsónak íírom, hogy normál , 28 napos ciklus esetén lehet, hogy igaza van, hogy 16. nap után nuku esély, de mindenki aki ennél hosszabb ciklussal nyomul annál ez a sztori nem áll meg, mivel ott még csak 16. napon kezd éregetni. Én ma 17. napon vagyok és ma lett erős kétcsíkos az ovutesztem, tegnap még a 2. csík halványabb voltm int a kontroll, de ma lehet az a nap :D )ill. ilyenkor ez az jelenti, h holnap reped. tüszőrepi ált. hajnalban van)
2012. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!