Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 12 napra megjött...

Ovuláció után 12 napra megjött? Miért nem jött ki a 14 nap?

Figyelt kérdés
Valami gond lehet? Babát szeretnénk, most nem sikerült... :(
2012. dec. 20. 18:31
 1/5 Papajácsja ***** válasza:
Van olyan hogy nem jön meg pontosan szerintem 1-2 nap eltérés az nem gáz. Sajnálom hogy nem jött össze a baba, próbálkozzatok ha elmúlt a menstruációd! Sok sikert kívánok
2012. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Rendes vagy! Nagyon magam alatt vagyok! :(

Másfél hónapja voltam dokinál (nem emiatt), ő azt mondta, minden rendben.

2012. dec. 20. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, a 14 nap nem szentírás. Persze ideális, de 1-2 nap plussz vagy minusz nem gond általában.

Nekem 11-12 nap volt a luteálius fázisom, tehát az ovuláció és menstruáció közti szakaszom, tudom, mert ovuteszteztem 1-2 hónapot. Én is kétségeestem, de a 4. próbálkozós hónapban, (akkor palástfűteát ittam ovuláció után) ikrekkel lettem terhes.

Szóval ne ijedj meg, használj ovutesztet (ne mikroszkóposat, hanem egyszer használatosat) és ha akarsz, igyál teát. Ezt Te döntöd el. Mióta próbálkoztok?

2012. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is ovutesztet használok, ezért is biztos, hogy nem jött ki a 14 nap.

Nemrég kezdtük, de megjött sajnos... pedig én is iszom a cickafark-palástfű teát.

Gratulálok az ikrecskékhez! :)

(nekem egy is elég lenne) :)

2012. dec. 22. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elég lett volna, de mindenáron ketten jöttek:)

Próbálj meg nem rágörcsölni, kívánom,hogy sikerüljön, akár egy kicsit kései újévi ajándék:)!

2012. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!