Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg ovuláció idején...

Elvileg ovuláció idején szeretkeztünk a párommal. Két napos késéssel, és kb.5 napig tartó barnázás után megjött a mensim (2 napig).1hétre rá, jelenleg csak alhasi enyhe fájdalmaim vannak. Lehetséges még így is a terhesség valószínűsége?

Figyelt kérdés

Arra utaló jelek,mensi elött hőemelkedés (37,1-37,2), gyakori vizelési inger, fáradékonyság, aluszékonyság,folyton egy bizonyos kaját kívántam, ami mára megszünt.

Mellfeszülés, és efféle konkrét tünetek viszont nem voltak.


2009. okt. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
csak a teszt tud okosat mondani...már mutatnia kell!
2009. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem sem volt egyáltalán mellfeszülés a terhességem alatt, a 15 hónapos babám viszont most ott szuszog a másik szobában. Szóval a tünetek minden terhességnél mások. Amit leírtál az alapján viszont szerintem nem vagy terhes, inkább felfáztál. Mindenesetre tesztelj, hogy biztos lehess benne, hiszen így nehéz bármit is mondani.
2009. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 30. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!