Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már úgy, hogy délután...

Jártatok már úgy, hogy délutáni vizeletből negativ, aztán 1-2 nappal később tesztelve a reggeliből pozitiv lett? Mikor kéne tesztelnem?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert nem mindig úgyanolyan hosszú a ciklusom.Én most 28 napra nem vártam,mert az előző is ugyanennyi volt.Még nem is jött,ma vagyok a 29.napon.Viszont délutániból teszteltem és - lett.Lehet,hogy reggeliből kellett volna?Ugye nincs veszve semmi még?A reggeli hőm is magas.
2009. aug. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel az első vizeletből.Az a legtutibb,bár nekem nem mutatta ki 8 éve,de én tudtam,hogy van:)És lett is,egy csajszi:)
2009. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
varj meg 2-3 napot ha addig nem jon meg akkor tesztelj nekem az elmaradt utan 5 napra mutatta ki nagyon halvanyan de pozi volt, elotte meg csinaltam en is ketszer delutan es az nem mutatott semmit.
2009. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján nem jött meg, reggel teszteltem 10-es érzékenységűvel, hát mit mondjak, alig látszott valami a második csíkból. A délutáni vizeletből gondolom, semmi sem látszott volna. De én rászántam a teszteket, mert kíváncsi voltam, és minden áldott reggel újra teszteltem. Az eredmény: a második csík jól láthatóan erősödött, napról napra. [link]
2009. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A reggeli első vizeletben nagyobb a hcg koncentráció, próbáld reggel, de nekem a Clear Blue bármelyik napszakban kimutatta. De a másik verzió a doki, vérvétel, mert 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben. Ha a ciklus kezdetétől fogva mérted a testhőmérsékletedet, akkor most azt tapasztalhatod, hogy megemelkedik a testhőmérséklet. sok sikert
2009. aug. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!