Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Délutáni vizeletből a teszt...

Délutáni vizeletből a teszt negatív, a reggeliből pozitív?

Figyelt kérdés
Van ilyen?Valakivel volt-e így?
2010. jún. 3. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de ez természetes. :o)

A dobozokra is rá van írva, hogy reggeli első vizeletből kell csinálni, még pedig azért, mert a HCG szint olyankor a legkoncentráltabb a vizeletben.

Nem tudom, mikor kellett volna megjönnie, de ha mostanában, akkor ez így teljesen ok.

Gratulálok a kismamának!

2010. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Neked így volt? Mert én most teszteltem egy negatívat,de reménykedek,h reggel pozitív lesz..:)

2010. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tegnap délután teszteltem negatívat,ma reggel pedig ott volt halványan a 2.csík.11.-én kellene megjönnie,de az előző hónapban is csak nagyon gyenge menzim volt,akkori tesztem is negatív volt.
2010. jún. 3. 15:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!!

Tehát akkor én is reménykedhetek:)

2010. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli vizelet töményebb, nagyobb számban tartalmaz Hcg hormont, mint egy későbbi, délutáni. Emiatt tanácsolják, hogy reggel végezz tesztet. Egy nap is sokat számít, lehetséges, hogy előző nap még nem volt annyi hormon a szervezetedben, amennyi elegendő lenne a második csíkhoz.

Tanácsolnám, hogy holnap vegyél még egy tesztet és ha van rá mód, az első pisit arra tartogasd. Ha pozitív, akkor nagy valószínűséggel babát vársz, de mindkét esetben érdemes lenne felkeresni a nőgyógyászod.

Szurkolok, hogy a számodra kedvezőbb eredmény jöjjön ki!

2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak teljesen igaza van.
2010. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Én 12-re nem várom. Akkor ha holnap tesztelnék a reggeliből, nekem is talán kimutatná? Milyen tesztet használtál?
2010. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatná ki. Addig még 9 nap van, most fog csak beágyazódni, legyél türelemmel...:)
2010. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, csak azért írtam így, mert valószínű negatív lenne, így számtalanszor megimételnéd sok csalódással, pedig a nemvárt napján az első teszted + is lehet.
2010. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen tudom.De a kérdezőnek is kimutatta. Annyira türelmetlen vagyok!
2010. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!