Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem egy terhességi tesztet....

Vettem egy terhességi tesztet. MEDI-PREG a neve. Hallottatok már róla, esetleg használtatok már ilyet? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Most szeretném megcsinálni. Reggel tettem el az első pisiből, beraktam a hűtőbe. De ez egy vizeletsugaras teszt. Akkor most hogy csináljam?

Ne haragudjatok, ha hülyeségeket kérdezek, de ez lenne az első tesztelésem.

A válaszokat előre is köszönöm!

23


2009. aug. 24. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem attól belemárthatod. Az én tesztem is eredetileg vizalatsugaras, de rá van írva, hogy bele lehet mártani a pohárba, legalább 10 másodpercig benne is kell hagyni, de vigyázz csak a felszívó része legyen nedves.

Szerintem az a lényeg, hogy érje a vílezet, kapjon eleget, de ne ázzon szét.

2009. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi, vizelet
2009. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem reálisat mutatott.........szép pozi lett.

Majd írd meg az eredményt.

8+3 hetes

2009. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Naa, gratulálok.

Nekem fogalmam sincs, hogy ez mit jelent. Nekem ilyen lett.

[link]

Szerintetek? Igaz, most tettem fel a kérdést külön is.

2009. aug. 24. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Válaszoltam az új kérdésednél :-) remélem pozi lesz Neked. Mikor csinálod a következőt?

8+3 Hetes

2009. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen láttam, és köszi! :) hamarosan tesztelek megint, de most egy másikkal! majd megírom mi lett!
2009. aug. 24. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!