Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használtatok már Pregnasens...

Használtatok már Pregnasens nevű terhességi tesztet? Mennyire volt megbízható?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma reggel is csináltam tesztet és mind a kettő pozitív....alig akarok hinni a szememnek,ugyanis régóta próbálkozunk.
2010. jan. 20. 05:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elöször is gratulálni szeretnék neked! :)

Hihetsz a tesztnek, bár én még ezt a fajtát soha nem csináltam meg, de kétszer nem téved, és a két csík a HCG-től van! Szóval nyugodj meg, hihetsz a szemednek, kisbabát vársz! Vigyázzatok magatokra, boldog várandósságot kívánok neked! :)

2010. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is csatlakozom az előttem szólóhoz.

Gratulálok.

Szerintem is jó a teszt és kisbabát vársz.Én is mindig ezt mondom,ha egyszer majd pozitív lesz el se fogom hinni.Mi négy éve próbálkozunk.Ti mióta?Mi volt a baj?

2010. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ha van egy kis időd írd már le légyszi a részleteket. Mióta vártátok? Mi volt a baj? Most mik voltak a tüneteid? Szóval mindent!!!

2010. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat!Nagyon jól esik!:)


Szeptember óta próbálkozunk.VUgyan ebben a hónapban tettem le a fogamzásgátlót(Tri-Regol).Utána egészen decemberig rendesen 28-29 napra megjött a mestruációm.De dec-ben már 35 napra jött meg....furcsáltam is(biztos akkor ürült ki a gyógyszer teljesen)És 10 napig tartott.Számításaim szerint most 18-án kellett volna megjönnie.Annyira nem is gondoltam hogy terhes lehetek,hisz alig voltunk együtt ebben a hónapban.Na meg éreztem hogy picit görcsölt a hasam és fáj a mellbimbóm.....Aztán azt vettem észre hogy már az egész cicim fáj,de még nem vészes.Még ekkor is a közelgő mestruációnak tudtam be ezeket.

Viszont már egész hétvégén fent volt a hőm 36,7 volt.Eszembe sem jutott h terhes lehetek,inkább paráztam nehogy h1n1 :)(tudom ettöl még nem lehet az).Aztán tegnap gondoltam magamban hogy "Úgy ennék egy kis paprikás krumplit savanya káposztával"ettem is végül.De furcsáltam ekkor már hisz én nem igazán eszek sav.káposztát,esetleg csak töltött káposztának.Na mind1 én ettem:)

Délután meg rendesen rá voltam állva hogy elszívjak egy cigit(6 évig cigiztem és 4 hónapja leszoktam)kimentem az erkélyre elszívtam egy fél szálat...aztán bejöttem wc-re...gondoltam viszem magammal a pisilős poharam,mondom úgysem veszítek vele ha most is negatív lesz,eddig is az volt.Jól van bele tettem a tesztet...addig takarítottam,nem is figyeltem.Ott jártam keltem elötte és bekukkantottam rá de távolról...nem láttam semmit igy gondoltam na most is negatív.Takarítottam tovább....Aztán oda mentem hogy kidobjam a tesztet és....láttam a másik csíkot!!!!Jézusom mondom...ez valami vicc....olyan sírás rohamban törtem ki...:)nem hittem el,már egyböl féltem hogy tuti rossz a teszt,és én élem bele magam...Ez volt tegnap.Ma reggel 5 kor csináltam ugyan ezzel a fajtával még egyet..az is poztitív!:)És most annyira örülök!Pénteken megyek orvoshoz.El sem hiszem hogy velem történik.Nagyon rég vágyok babára de csak 4 hónapja próbálkozunk:)

2010. jan. 20. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam. Nagyon korán kimutatja, pontos és olcsó. Gratulálok!
2010. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
DE jó!!!Akkor neked is gratulálok!Elmeséled?Mikorra várod?
2010. jan. 20. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos elvesztettem. Most próbálkozunk újra.
2010. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
UHhh sajnálom.Bocsánat hogy megkérdeztem.
2010. jan. 20. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmi baj, nem tudhattad.:) Különben is már múlt idő...
2010. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!