Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10es erzekenysegu tesztel...

10es erzekenysegu tesztel tapasztalatok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
11.dpon vagyok es hofeher a teszt.Volt olyan aki hasonlot tapasztalt es kesobb pozi let?Olyan szepen ereztem mindent ovu utan 6 nappal kezdodott a beagyazodasos hasfajdogalas szurkalasok egeszen a 9.dpoig aztan elmult a fajdalom.

2012. dec. 23. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 10. dpo-n hófehér volt a tesztem. Aztán tegnap reggel a 11. dpo-n ilyen: [link]

/DSCF0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szólni sem tudtam, annyira remegett a kezem de még fel sem fogom igazán, hogy kisbabám lesz.

A Páromnak ma akarom a fa alá tenni a tesztet, az lesz a karácsonyi ajándék egy kis apróság mellé. De szerintem nem fogja érdekelni a kis apróság, csak a baba. Bár tervezett baba, fogalmam sincs, hogy mit reagál majd rá.

Várj még egy-két napot és próbálj meg újra tesztelni!

Kellemes Ünnepeket!

2012. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szivbol gratulalok!! Nekem mar van egy kicsi lanyom es tudom milyen csodalatos es egyben felfogahatatlan erzes ez!!Remelem nekem is lehet benne reszem hamarosan!!!
2012. dec. 25. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!