Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint két hetes késés...

Több mint két hetes késés után negatív teszt, de mégis terhesség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Két hete késik. Az első teszt negatív. Azóta nem mertem csinálni. Tünet-félék: pisilési inger, érzékeny mellbimbó, hasfeszülés, kicsi fájás, hő 37-37,2 között. Pénteken orvos, de kíváncsi lennék a tapasztalatokra:)A tesztem 2 papírcsíkos X-epil. Mennyire jó?
2012. dec. 11. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

tuti terhes vagy. érzem. leesett volna a hőd ha nem. reggel tesztelj és írj hogy mi lett.


2 kisfiú anyuja

2012. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor teszteltél?

Majd írd meg mi lett. Én holnap megyek orvoshoz bár nekem pozitív is lett a tesztem. Majd gondolok rád pénteken. :)

2012. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn teszteltem reggel. A hőm ma is 37,2 volt reggel. Digitálissal tudok mérni, nem tudom mennyire megbízható. Ma beszélek egy védőnő barátommal, hátha tud valamit mondani. Pénteken este írok, hogy mi a helyzet. A tesztet nem ismeritek véletlenül?
2012. dec. 12. 09:42
 4/4 A kérdező kommentje:
3 cm-es cisztám van, de a doki szerint ne izguljak, jól kezelhető.
2012. dec. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!