Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első bromocrictines...

Ez az első bromocrictines hónapon, napi fél szemet kell szednem. Múlt hét szerdára nem vártam, azóta nem jött meg. Tesztelni nem merek. Késhet a bromotól?

Figyelt kérdés
Amikorra nem vártam 2 nap volt egy pici rózsaszínes folyás. Azt gondoltam másnapra megjön így a bromocriptint abbahagytam múlt hét szerdán.

2012. dec. 25. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs ötlete? :(
2012. dec. 26. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:
A Bromot nem szabad magadtól elhagyni, mi lett azóta?
2013. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ciszka válasza:
Szerintem tesztelj egyet mert nem késhet a Bromo-tól.
2014. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta kiderült, hogy baba-e vagy késve megjött.


"Késhet" a Bromotól, azért, mert ez a gyógyszer kitolhatja a peteérést, így később lehet ovuláció, később jöhet a menstruáció is.

Én is úgy tudom, hogy ha összejön a baba a 12. hétig nem szabad abbahagyni a Bromót, hanem fokozatosan csökkenteni kell és a 12. héttől elhagyni.

2016. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És merjetek tesztelni!

Különben honnan tudjátok, hogy összejött-e a baba?

2016. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!