Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég fura a kérdésem. Kb 5-6...

Elég fura a kérdésem. Kb 5-6 hetes terhes vagyok. Válaszolnátok? Volt más is így és megmaradt a baba? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés
péntek óta nagyon-nagyon kevés barna folyásom van.napi egyszer kétszer tapasztalom a tisztasági betéten.voltam szombaton az ügyeleten.megvizsgált mindent rendben talált.utrogestont 6 napja.csütörtökön megyek ultrahangra.
2012. dec. 25. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam/vérezgettem a terhességem elején, most vagyok a 33.hétben. Minden rendben a babával.

Ne aggódj! Sok egészséget nektek!

2012. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.jó egészséget és sok örömet neked és babádnak
2012. dec. 25. 19:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és tényleg ne aggódj, pár hónap és a karodban tartod majd a babádat :) gondolkodj pozitívan!
2012. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 8. héten elkezdtem vérezni és nem maradt meg a baba.A másodiknál a 7.héttől a 9.hétig vérezgettem (szedtem gyógyszert ami 1,5 hét után emelet adag lett) most 4 éves a lányom.A harmadik terhességemnél szintén volt vérzés (gyógyszert szedtem) csak ilyen egyszeri közepes mennyiség és most 7 hónapos a fiam.Az a kis barnás maszatolás rengeteg dologtól lehet és még a vérzés se jelenthet feltétlen rosszat :)
2012. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes, 6 napos vagyok, és tegnap tapasztaltam kicsi rózsaszínes folyást. Aki megbízható körbekérdeztünk, és mondták, hogy a terhesség elején nem feltétlenül rossz jel a rózsaszínes, barnás folyás. Lehet, hogy a hormonok kicsit összekuszálódtak, vagy a szervezeted emlékszik a mensesre, és próbálja produkálni, de a hormonok már nem nagyon engedik, így ebből ilyen maszatolás lesz. Van, akinek (akár) 9 hónapon keresztül megjön, egészen úgy, ahogy korábban. Sőt! Egyeseknél még peteérés is előfordulhat, kivételes esetben ezek meg is termékenyülhetnek, de elhalnak, ez is okozhat minimális maszatolást. Ne aggódj! A lényeg, hogy beszélj az orvosoddal! Én pénteken megyek, akkor rendel legelőbb, és ha gondolod, mondom a további infókat.
2012. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kb az 5-ik héten kezdtem vérezni elég durván. 12 hetes korig otthon voltam.

A fiam mindjárt 8 hónapos. :)

Anno valószínűleg a másik sejtnek nem sikerült beágyazódnia (lombik volt).

2012. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem velem történt meg hanem munkatársammal de le írom hogy megnyugodj. 6-8hét között bevérzett be ment az orvoshoz kapott gyógyszert és minden rendben volt vele. Igaz veszélyeztetett terhes lett meló kizárva egyből táppénzre vették. Januárban lesz 1éves a kislánya és egészséges.
2012. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet, nem feltétlenül jelent vetélést. Lehet pl. egy kisebb hematóma, vagy, ahogy a többiek írták, a szervezet még "emlékszik" a menstruációra. De lehet sárgatest-elégtelenség is, amit az Utro képes orvosolni.


(Két vetélésem volt, mindkettő erős görcsökkel és egyre erősödő vérzéssel is járt.)

2012. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én menstruáltam az első hónapban, nem tudtam, hogy jön a baba. Utána derült, hogy mikor "menstruáltam" már kb. 4 hetes pocaklakó lehetett :) Most 5 hónapos és a kiságyban alszik :)

2012. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nektek a terhesség elején volt olyanotok, hogy úgy fájt a hasatok mintha megjönne?? és peteérés után 1 héttel barnás nyák folt a wc-papíron???
2012. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!