Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgalatokat erdemes...

Milyen vizsgalatokat erdemes vegeztetni, ha nem jon a baba?

Figyelt kérdés

sziasztok, tobb mint 2 eve nem jon a baba es mar voltunk sperma vizsgalaton, neztek nekem petevezetek atjarhatosagit es hormonszintbol megneztek, hogy van peteeresem.

Ennyi vizsgalat utan azt mondtak minden ok. Probalkozzunk tovabb :( de azota sincs semmi siker. Azon gondolkodom visszamegyek es kerek tovabbi vizsgalatokat, de nem tudom milyeneket erdemes???

Vannak otleteitek? koszonom a segitseget


2012. dec. 25. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj endokrinológustól kivizsgálást, ő többet lát a hormonértékekből mint egy sima nőgyógyász, összetettebb problémát is felismer. Ajánlom a Mens Mentist Budapesten, sok lányt ismerek akinek hasonló gondja volt és ott hozták helyre :)
2012. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terheléses vérvizsgálat inzulint is nézetve.
2012. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hallottam mar genetikai illetve immun vizsgalatokrol ezek szerintetek mit mutathatnak ki? erdemes valyon ezeket is kerni? nem akarok hulyet csinalni magambol
2012. dec. 25. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is. Igaz mi csak sperma és hormon vizsgálaton voltunk többire nem mentünk el. Nekünk 7 év után spontán össze jött a pici most 25hetes vagyok. Nálunk sokat számított a munkahelyen lévő stressz.
2012. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

endokrinológus mindenkép, ha még nem volt.

Nekem az első terhességemet is itt segítették elő. A másodiknál elvetéltem, és kiderült, hogy pajzsmirígy probléma miatt..

2012. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az endokrinologusnal milyen hormonokat es miert neznek? a pajzsmirigynel milyen gondok lehetnek, mi befolyasolhatja a dolgokat?
2012. dec. 26. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológus sokkal jobban megvizsgál, mint egy nőgyógyász, menj el egyhez és elmondja, hogy milyen vizsgálatokat javasol. Az elég baj szerintem, ha neked kell kérned a vizsgálatokat. A dokiknak kellene megmondani, hogy mit javasol. Vaqy váltsd le a nőgyógyászod! Nekem 1,5 év után már inszeminációkat csinált, hogy minél hamarabb legyen baba. A pajzsmirigy, (ha jól tudom) a hormonokra van hatással.
2012. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!