Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokat végeznek...

Milyen vizsgálatokat végeznek el egy nőn ha nem jön össze a baba? Sok ideig tart-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden orvos mással kezdi.

Szokott lenni 3. és 21. ciklusnapi vérvétel a hormonok miatt, ultrahangos cikluskövetés, átjárhatósági vizsgálat, és biztosan még százféle lehetséges. Egy orvos készségesen tájékoztat. Az időtartam attól függ milyen hamar derül ki a baj. Ha az első vizsgálatnál, akkor nem tart sok ideig.

2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan a doki, akkor egyúttal a párodat is elküldi spermavizsgálatra. Minket elküldött, de mi csak 6. hónapja próbálkozunk, de viszont mikor rákérdezett hogy van-e már 1 éve, én közöltem hogy van. Szóval nem mondtam meg a 6 hónapot. Mert akkor várhatok még fél évet és nem szeretnék. Tudjam hogy minden rendben, vagy ha kell valami akkor időbe vegyék észre. Mióta próbálkoztok?
2011. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem elküldtek 2-szer vérvételre, majd 3 hónappal később kaptam időpontot Endokrinológiára ahol megint csak vért vettek, ott 2 héttel később közölték hogy nem látnak semmi furát, majd kaptam ugyan ide egy másik időpontot ami 6 hónappal később lett volna, de arra már nem mentem el mert teherbe estem 11 hónap próbálkozás után, orvosi segítség nélkül. Szóval a vizsgálatok sokáig tartanak, de orvostól is függ
2011. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!