Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki mostanában...

Van valaki, aki mostanában vetélt el? Hogy vagytok? Mikor próbálkoztok újra?

Figyelt kérdés
hányadik próbálkozáskor történt? Mit teszel most, voltál kivizsgáláson? hogy érzed magad?

2012. dec. 26. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem nemrég volt (3 hónapja), bár nekem missed ab műtéttel fejeződött be mert nem indult el a vetélés. 10 hetes volt és megállt a szíve. Ez volt a második vetélésem, az első spontán volt még 4 hetesen!Mindkét baba 2ik hónapra sikerült!3 hónap szünetet tartottunk a műtét után, a spontán vetélés után nem vártunk, rögtön próbálkoztunk. Voltunk kivizsgálásokon, nem találtak semmit egyikünknél sem. Valószínű a második babánál progeszteron hiány volt a baj.

Ez az első próbálkozós hónapunk vasárnapra nem várom :) Szedünk e és c vitamint, én meg palástfűteát peteéréstől, valamint pozitív teszttől duphastont. És reménykedünk..!

Sajnálom h veled is megtörtént!Sok erőt és kitartást kívánok!

2012. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapja volt missed ab-om. Nagyon rossz még most is főleg hogy ha belegondolok hogy már milyen lenne már a picut. Én úgy vagyok vele hogy jön majd ha jönni akar.
2012. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én karácsonykor akartam bejelenteni, így elég rossz volt ünnepek alatt.... spontán vetéltem, első próbálkozás után... nem voltam még kivizsgálásokon, de nem is mondott semmit a doki, mikor uh-on megnézett. akkor már vagy még nem látott semmit, és gyógyszert sem írt. Titeket vetélés után rögtön küldtek kivizsgálásra?? 1. válaszolónak: Szurkolok, hogy ne jöjjön meg:) írj majd, hogy sikerült! 2. válaszolónak: most próbálkoztok ti is?
2012. dec. 26. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én augusztusban vetéltem el 21hetes terhesen. Elég nehéz még most is. Mi februártól próbálkozhatunk. Az első babánk lett volna.

Sajnálom,hogy így jártatok! Mindenkinek szurkolok, hogy sikerüljön, amit szeretne.

2012. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Már nem védekezünk de ha nincs semmi akkor sem streszelek rá. Ez az első hónap :)
2012. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia okt 4-én vetáéltem el spontán 5hetesen most december 16-án pozitivat teszteltem molst vagyok 5hetes kismama:)
2012. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

November közepén, ill. tegnap.

Hát, eddig sem volt a kedvencem a karácsony, de ezek után még jobban utálom.

2012. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én november 15-én, 20 hetesek voltak a lányok, és nekem 3 hónapot mondtak, de sajnos eü küretre is szükség volt, az dec 13-án volt, és szerintem e miatt tolódik talán. Viszont megjött két napja, így lehet, hogy mégsem kell várni még egy hónapot. Nekünk lombik volt, elsőre megtapadtak, és jól fejlődtek. Ismét lombikra megyünk majd, ha legközelebb megjön, akkor doki, és ott eldől a vérvétel után. Eddig úgy gondoltam, hogy minél hamarabb, de most ahogy megy az idő egyre jobban félek ismét nekikezdeni az egésznek.

Sajnálom ami veletek történt! Kár, hogy át kell ezt élnünk! Kitartás!!

2012. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!