Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. napon vagyok, válthatok...

13. napon vagyok, válthatok már teát palástfűre ha nagyon peteéréses tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
Holnaptól terveztem inni a palástfüvet, akkor leszek a 14.napon, de nagyon feszít, görcsölget a hasam alja most már a harmadik napja, de most úgy érzem szétrobban. Azt sem akarom hogy későn váltok és elmarad a tüszőrepedés... Szerintetek hogy csináljam?

2012. dec. 27. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Palástfűre akkor kell váltani, ha már megvolt a tüszőrepedés. Úgyhogy szerintem még ne kezd el, csak ha már elmúlt a feszítő érzés.
2012. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor valamit jól félreértettem. Én úgy értelmeztem, hogy a cickafark a peteérésben segít, a palástfű pedig a tüszőrepedésben és a beágyazódásban! Akkor ez így nem állja meg a helyét??
2012. dec. 27. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A palástfű tea a progeszteron hormon termelődését segíti, tehát a beágyazódást, és a későbbiekben a baba megmaradását segíti elő. Amúgy rendszertelenek a ciklusaid?
2012. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem! Igen, sajnos azok. Van amikor 25 napra jön meg, van amikor 34-re és közben pecsételő vérzésem is van napokig! A menstruációm összesen 1napig tart, a többi csak olyan maszatolás.

Voltam endrokrin dokinál is. Nem kiugróan eltérőek az értékeim, de nem teljesen jók. Korai petefészek kimerülés a gyanú. A TSH-m sem jó teljesen, 3-as. Semmilyen gyógyszert nem kaptam rá, a gyógynövényesnél ajánlották a barátcserjét, mert az serkenti a pajzsmirigyet és ilyen értéknél azt mondták még rendbe tudja tenni! Így most iszom a teákat, szedem a barátcserjét és az E vitamint. Jövőre megyek ultrahangra, nézik a peteérést és a méhnyálkahártyát. Nagyon szeretném ha a gyógyteák és a barátcserje hatására rendbe jönne a ciklusom, nem igazán szeretnék hormongyógyszereket szedni... :(

2012. dec. 27. 17:37
 5/5 Angica0901 ***** válasza:
Ne kezdd el inni a palástfüvet! Próbálj hőgörbét vezetni, az szépen mutatja azt is, mikor fog megjönni, azt is, hogy mikor van pé-d, és azt is, ha megvolt a tüszőrepid. A palástfű tényleg csak a megtapadásban segít. Én kentem egy hormonkrémet is, mert nekem a teherbeeséssel nem volt gondom (holott csak egy petevezetőm van), de nem maradtak meg sajnos. Bevetettem mindent, amit csak ismertem. Nekem sem volt rendben a pajzsmirigyem, de kaptam rá gyogyit. Ne hagyd magad, kérj gyógyszert, menj másik endodokihoz, ha kell, mert a babának a 12. hétig a Te tökéletes pajzsmirigyműködésedre van szüksége, ami az én ismereteim szerint 1-es TSH környéke.
2012. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!