Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Linkelnétek nekem késői...

Linkelnétek nekem késői peteéréses görbéket? Vagy esetleg peteérés nélkülieket?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen:)
2011. szept. 7. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a mult honapi a 34- dik napon volt peteeresem, ebben a honapban meg a 20-dik napon! Baratcserjet szedtem, lehet attol lett rovidebb. Amugy atlagba 40-50 naposak voltak a ciklusaim! A te gorbed milyen? Rakd fel hatha tudok segiteni!

2011. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
www.babát tervezők othona.hu itt találsz mindenféle görbét terhes görbe ,sikertelen görbe,ovu nélküli görbe,késői ovus görberá mész a példagörbékre és ott lesztnek :))
2011. szept. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Sajnos a babatervezős oldal nem működik!!

[link]

Eddig ilyen a görbém. Ma reggel ugrott fel a hőm, remélem így is marad... Viszont az ovutesztjeim mind negatívak, ha ma felugrott, tegnap pozitívnak kellett volna lennie, nem?

2011. szept. 8. 09:57
 4/21 anonim ***** válasza:

Ezek az én görbéim.

Peteérés nélküli ciklus:

[link]


Késői pé-s ciklus:

[link]

2011. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
még nem volt ovud talán most lesz holnap ha le esik és aztán megint felmegy ott is marad akkor biztosan sok szerencsét
2011. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ebben a hónapban valószínűleg a premens tolta ki a peteérést:(Azóta nem is szedem:(

2011. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem sohasem volt 28 napos ciklusom!

Itt sikerült a ksifiam, aki most 16 hónapos!:-)

Emlékszem, mennyit lógtam itt a teherbeesés oldalon. Most már a babák oldalon szoktam olvasgatni.:-)Kívánom,h nektek is összejöjjön a kicsi!

2011. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a görbéket:)

Valaki írta, hogy le kell esnie...miért? Ha most felment, és úgy is marad, akkor nincs peteérésem?:(

2011. szept. 8. 12:04
 9/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez:) Remélem mi is hamarosan a "babák" témakörben olvasgathatunk:)))
2011. szept. 8. 12:06
 10/21 A kérdező kommentje:

Mára így alakult a görbém.

[link]

Nem tudom, hogy ez az esés jót jelent vagy sem...

2011. szept. 9. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!