Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utal, ha éjszakánként...

Mire utal, ha éjszakánként nagy mennyiségű vizes folyásom van? Babát szeretnénk, alapesetben nem szokott lenni folyás ilyenkor. Most vagyok a 22. napon.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 09:52
 1/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom 29 napos.
2009. aug. 25. 09:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de a folyásra ne alapozz soha!Mindenkinek más és nagyon megtévesztő,mert igazából nem megbízható!De tényleg nálam pl.pé-nél mindig nyúlós folyás,aztán egy ideje nem észleltem semmit,ez idő alatt terhesség spontán vetéléssel,utána sem észleltem a pé-t.ebben a hóban ismét volt,nekem nem éjszaka egy rendezvényen voltunk,mikor éreztem,hogy dől belőlem az átlátszó vizes jellegű valami,olyan érzés volt ott mintha megjött volna és dől a vér,de csak pé-m volt!!!!Szóval ne alapozz a folyásra soha,annyira kiszámíthatatlan!Sok sikert!
2009. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igazából örülök annak, amit írtál, mert ezek szerint még bármi lehet! :)
2009. aug. 25. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, egy cipőbe járunk, pé óta mint a víz... és én se várnám 1.-re...
2009. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hajrá neked is!!!
2009. aug. 25. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is eszméletlen mennyiségű vizes folyás jön egy pár napja. elméletileg mikor peteérésemnek kellett volna lennie, együtt voltunk, igaz védekeztünk óvszerrel. én sem tudom mire vélni, miért "dől" belőlem ennyire..:S
2009. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Áhh.. lehet, h a Hold állása miatt van mindenkinek? :D :D Remélem, inkább baba.. Hajrá lányok!!
2009. aug. 26. 09:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy mert nyáron könnyebben esik teherbe az ember lánya :D:D
2009. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Utalhat babára is? De jó lenne :)
2009. aug. 26. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!