Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli hőm 36,8 mint pár...

Reggeli hőm 36,8 mint pár napja folyamatosan, de most nekiállt barnázni, ez már tuti mensi lesz?

Figyelt kérdés
nem szoktam barnázni, és nincsenek mensis görcseim, 26-ra nem várom, és hasmenésem sincsen, pedig szokott lenni. és patik sincsenek.
2009. aug. 25. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hát sztem egy tesztet megér a dolog!én esélyesnek látom!:)))tesztelj és írd majd meg légyszives az eredményt!sok sikert!
2009. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy :) ha reggelig nem erősödik a dolog, akkor mindenképpen ellövök egyet. és reggel megírom mi lett!
2009. aug. 25. 10:48
 3/3 A kérdező kommentje:
elmúlt a barnázás teljesen, nem is jött meg, a hőm pedig 36,9re felment. teszt persze -. nem is értem az egészet. mensi előjelek=0. de babás tünet se nagyon van. úgy látszik türelem kell most :)
2009. aug. 26. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!