Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös terhességi teszt hányadi...

25-ös terhességi teszt hányadik napnál mutatja ki az eredményt a reggeli vizeletnél? Nekem már 3napja késik.

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 19:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nekem 24.ere nem vartam tegnap du.tan tesztem 25-ossel negativ. hvasarnap ujra probalkozok 20-assal.

Szeretned a babat??? Mi nagyon:-) ird meg mi lett veled :-)

2012. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
nekem 10 dpo-n már kimutatta a 25-ös is.
2012. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen szeretném a babát! Dec 8-án kezdtük a babaprojektet. Most 26-án kellett volna megjönnie de még semmi!! Hasam görcsöl mintha megakarna jönni de semmi. Olvastam, hogy ez terhességnél is szokott lenni! Ma reggel rosszul voltam hányinger émelyegtem, még a párom is megjegyezte hogy teljesen elvagyok fehéredve. Együtt lét után volt olyan 1 nap 2x is hogy a wc papíron barnás nyák volt. Ilyen nem szokott lenne a két menstruációm között. Nem tudom, remélem, hogy sikerült így első alkalomra. Tesztet nem merem megcsinálni!! :D Nem akarok csalódni!
2012. dec. 28. 20:24
 4/23 A kérdező kommentje:
Bocs azt nem írtam, vagyis kihagytam, hogy együttlét után 1 héttel kb. volt a barnás nyák folt.
2012. dec. 28. 20:25
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet holnap :-):-) sok sikert:-)
2012. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Én már 8 nap után a fogantatástól számítva láttam egy halvány derengést, 10. napon pedig határozott pozitív lett. Én amúgy 31.-re "nem várom" de már teszteltem. Szerintem nyugodtan tesztelj!
2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a reggelem úgy kezdem!! Párom azt mondta, hogy majd tesztelünk akkor ha már 2 hete késik. Hát nem is tudom!! :D Lehet majd egyedül reggel megcsinálom!!
2012. dec. 28. 20:43
 8/23 anonim ***** válasza:
szia,én 21.-re nem vártam ma délután a 25-ös tesztem negatív volt,tüneteim ugyan azok mint neked,(mindjárt megjön érzés,hányinger,szédülés) szomorú is vagyok hogy negatív,de majd pár nap múlva csinálok még egyet ha addig nem jön meg,neked szurkolok hogy baba legyen!!
2012. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nem várt napján reggel erős pozitív lett a 25-ös teszt!

Reggel tesztelt,kíváncsi vagyok és drukkolok hogy elsőre összejöjjön!Ne kelljen átmennetek azon amin nekünk!

2012. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok! kérdező, nekem is hasonlo a helyzetem! dátumok is stimmelnek nekem 25.-én kellett volna megjönnie azota semmi tegnap teszteltem negativ lett, de nincs olyan érzésem mint amikor megfog jönni előtte mindig alhasi fájdalmam van már egy héttel, viszont két hete elkezdett feszülni a mellem és émelyegtem és folyton pisilnem kell!nem tudom, ha baba lenne már ki kéne mutatnia?kiváncsi vagyok nektek mi lesz ! de Drukkolok én most várok még és ha nem jön meg csinálok majd uj tesztet ..
2012. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!