Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki 7 évig...

Van köztetek olyan aki 7 évig szedett fogit, es utan abbahgyta mert Babat szerettek volna? Mikor jott ossze? Es hany cm-nek kell lenni a megh falnak? Asszem azt szoktak merni!

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat en 10 évig szedtem, utána 2 hónap utan terhes lettem. A megh fal viszont nem értelmezhető számomra....
2012. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
méhfal akart lenni:) nem szedtel semmilyen vitamint?:)
2012. dec. 30. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak amikor terhes lettem.
2012. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gratulalok:) most mennyi idos?:)
2012. dec. 30. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
9 eves :)
2012. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aranyos lehet:) remelem nekunk is hamar osszejon. Az elso gyogyszer utani mensi 32 napra jott.. neked sem volt pontos? igazabol nekem volt egy mutetem (ciszta) es emiatt felek egy kicsit...
2012. dec. 30. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ellenpélda! :) én 6 évig szedtem fog.gátlót és 1 év után jött össze, de nekem volt hormonproblémám, szóval lényegében még azzal is 7 hónap alatt összejött, utána 8 hónapra, és 1 évere, csak sajnos az első kettővel elvetéltem, de mióta kezeljük, azóta nincs gond! :) Sok sikert!


9+2 hkm :D

2012. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia!Én 7 évig szedtem.A 4.hónapban sikerült is!A méh fallal ne foglalkozz,az orvos majd mondja.
2012. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 7 éve szedtem, egyetlen egyszer akartam szünetet tartani, rá 2 hétre (doki számítása alapján) összejött a babó! Sajnos nem tartottuk meg amit már persze bánok. Utána egyből elkezdtem szedni megint a gyógyszert most hagytam abba november 9.-én,aztán törvényszerűen megjött és tadaam...6 hetes terhes vagyok!! :) Persze nagyon örülünk neki,hogy ilyen hamar összejött, nem gondoltuk volna ,hogy megint ekkora szerencsénk lesz!:)

Viszont szerintem ez, egyén függő!Drukkolok, hogy neked is sikerüljön!Jah..am. nekem 9 mm volt a méhnyálkahártyám!

2012. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!