Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A túlsúlyom okozhat-e problémá...

A túlsúlyom okozhat-e problémát teherbeesésnél, szeretnénk babát! 178cm magas,94 kg vagyok. Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 165 vagyok, 90 kg, mégis terhes lettem, és nem

hamarabb mit 60 kilósan.

2012. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Extrém túlsúly okozhat teherbeesési problémát, ami neked nincs, de egy enyhe diéta nem árthat. Ellenben egy erős fogyókúra nem szerencsés, ha babát szeretnél.
2012. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem olyan nagy túlsúly szerintem se. Persze járhat együtt a túlsúly cikluszavarral vagy pco val stb. akkor persze már nehezebb a teherbeesés. Én is ennyi centi vagyok és a második babámmal 88 kilósan lettem terhes (az első után nem sikerült visszafogynom) .

Aztán szoptatás után persze lement mozgással diétával(most 70 kiló vagyok), ezt most azért írom hogy nem volt hormonzavarom vagy ilyesmi.

2012. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 165cm vagyok és 99 kg elsöre össze jött!
2012. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de bizonyos betegségek együtt járhatnak vele amik már igen.
2012. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!