Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az, hogy a...

Előfordulhat az, hogy a ciklus 10. napján van peteérésem? Tünetek: mellfeszülés, és nagyon kívánom a szexet. Voltunk is ma együtt a férjemmel.2 napja volt híg folyásom, de azt felfázásnak tudtam be. Szóval nem értem. Reménykedhetünk szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, csak akkor 24-25 napos ciklusod lesz, vagy 9 hónapnyi:)
2012. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
28 naposak szoktak lenni, bár amióta babaprojectezünk néha megkavarodik, de akkor is késni szokott. A 9 hónaposat elviselném végre! A hidegrázás lehet peteérés jele, vagy olyankor magasabb a hő?
2012. dec. 30. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteéréskor inkább esik a hő, majd másnap emelkedni kezd!
2012. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petera6 ***** válasza:
Persze, simán előfordulhat. Nekem is korábban van peteérésem, mint a 14. nap. Ettől amúgy még van, hogy 28 napos a ciklusom. A 14 napos luterális fázis sem kötelező jellegű. Szerintem ettől még továbbra se hagyjátok abba a próbálkozást a hónapban, mivel lehet, hogy tegnap volt tüneted, de neked mondjuk az ovuláció előtt 2-3 nappal van. Tehát érted...ma, holnap, holnapután, azután próbálkozás :)
2012. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!