Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napos terhességet kimutat...

10 napos terhességet kimutat már a teszt?

Figyelt kérdés
Nagy baj ha nem a reggeli vizeletből csinálom meg a tesztet ?

2012. dec. 31. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mutassa ki sajnos. Csak pénzkidobás lenne ilyen hamar megcsinálni. Még a terhességi teszt papírjára is 12 nap van írva. De kimaradt mensi napján szokták megcsinálni. Én is türelmetlen voltam amikor tesztelni kelet.
2012. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
szerintem nem mutatja ki, nem reggeliből meg pláne nem! várj még, ne hangoljon le egy negatív teszt:)
2012. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attol fugg,hogy a begyazodas mar vegbe ment e. 10es erzekenysegu tesztet probalhatsz reggeli elso vizeletbol nagyon halvany vonal lesz rajta ha esetleg van baba de ha nem akkor se kell elkeseredni!2 nap mulva ujra lehet probalni mert a HCG a szerveztben 48 orankent duplazodik meg.Nekem a 9.dpon mar borzalmasan halvany pozi volt.
2012. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez az ami egyénfüggő. Nekem 25-ös érzékenységű teszt a 10 napon már erős pozitív volt. És biztosan tudom mikor fogant a baba, nem azért mutatta ki mert előbb volt a peteérés.
2012. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos vagy nem vagyok terhes vagy nem mutatta ki . :(
2012. dec. 31. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél szomorú. Hamar csináltad meg a tesztet
2013. jan. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!