Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoscopia ás Histerospoia...

Laparoscopia ás Histerospoia után a menszeszetek időben megjött?

Figyelt kérdés

Először is BUÉK mindenkinek aki olvassa kérdésem. Dec. 11-én műtöttek volt lapar, histero altatásban és endometriozisra utaló csomót is találtak, valamint vmi összenövésfélét. A műtét végeredménye hogy sajnos a petevezetékeim egyikét sem tudták átjárhatóvá tenni. Így csak a lombik program marad a várva várt (4 év) babára.

A műtét a ciklusom 12. napján volt, pé-m elvileg a 17-19 cn-en. a mensim viszont késik már 4 napja. Tudom nem nagy idő, ez lehet a műtét eredménye? Voltunk már együtt védekezés nélkül. Nem lehetséges esetleg hogy annyira sikerült egy pici helyet átfúvatni hogy mégis babás leheték? Olvastam már ilyet.


Köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 1. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én hallottam már ilyenről, sőt itt olvastam is ilyet a fórumon!! Sokan írták, hogy lombik előtt közvetlenül spontán terhesek lettek. Szóval nem lehetetlen. Nagyon szorítok, hogy baba legyen :)) Miért nem tesztelsz? (bár gondolom 4 év után már félsz a negatív eredménytől, így pedig bizakodhatsz, megértem).


Neked is BUÉK és babát kívánok az új évben :))

2013. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató szavakat. Azért nem tesztelek, mert nincs itthon tesztem, nem készültem pont azért mert esélytelennek tartom/tartottam. Egyébként már biztosan teszteltem volna. Így várnom kell holnapig. Menszesz előtt eddig mindig barnázgattam 1-2 napot. Lehet hogy a műtét kapcsán ez megszűnik?
2013. jan. 1. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom lapar után 6 hétig javasolta hogy ne legyenek együttlétek.Be is tartottuk.Nekem 2-3 nappal hamarabb jött meg,mint kellett volna! Nekem is endometriózist találtak,mi 5 és fél éve várunk a babára!!!

Sok sikert és BÚÉK

2013. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú remélem baba miatt nem jött meg! Mikor tesztelsz?
2013. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha nem jön meg holnap veszek egy tesztet, vagy kettőt és holnap estére vagy másnap reggel megcsinálom ha mensinek nyoma sem lesz!

2013. jan. 1. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Majd megírod, hogy mi lett az eredmény?
2013. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem külön volt a lapar meg a hiszteroszkópia. A laparoszkópia után kb. 10 napot késett a menzeszem, a hiszteroszkópia után pár napot ha jól emlékszem. A lapar közben nekem is csináltak átjárhatóságit és nekem is elvolt záródva mind a kettő, így ránk is a lombik várt. Bele is kezdtünk de egy petesejtem sem érett és a méhnyálkahártyám sem vastagodott így a doki azt mondta hogy hagyjuk abba és legközelebb más szerekkel próbálkozzunk. Na még abban a hónapban terhes lettem, úgy hogy apa gondok is voltak. :) Ma vagyok 22 hetes. Tehát bármi lehetséges. Nagyon drukkolok neked :)
2013. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat lányok, ma van egy kis pecsételés de nem rendes mensi... lehet mégis beruházok egy tesztre azt a párszáz forintot megéri. Aztán holnap meg úgyis kiderül megjön ténylegesen-e vagy sem. Nem görcsölök nem fájok meg semmi
2013. jan. 2. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!