Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés, utána menzesz...

Teherbeesés, utána menzesz lehet? , részletek lenn

Figyelt kérdés
dec 14én pettingeltünk de nagyon félek h belémkerült ondó. ez a ciklus 20.napja volt. tehát már készülődött aszervezetem valószinüleg h megjön a menzeszem. dec22én,28.napon meg is jött.nem nagyon erős, de normális,görcsölős,piros,5napos vérzés. de most, dec.29.31 körül olyan enyhén görcsölős, húzódós,szurkálós érzésem van,s mintha nehezebb lenne a méhem!! Lehetséges, hogy a pettingkor rendkivüli peteérésem lett,az megtermékenyült, és elkezdett 7napos vándorlásra indulni a méhem felé és ez alatt még menstruáltam ,ami már úgymond elő volt készülve? És akkor ha jól számolom, a menzeszem kb 4.napja környékén kezdett el beágyazódni? És emiatt érezhettem,érezhetem ezt az együttlét után kb 2 héttel a beágyazódás és terhesség eleji méhájást,görcsöt,nehézséget????Terhes vagyok??Köszönöm

2013. jan. 1. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
VAGY AKKOR MÁR A DEC 22-I MENZESZEM SE JÖTT VOLNA MEG HA TERHES LENNÉK??
2013. jan. 1. 13:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt,hogy terhes lennél,de a lelki gyötrődés okozhat testi tüneteket.Miért nem védekeztek rendesen?Egy csomó gondtól megkímélhetnéd magadat.
2013. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,tudom,ha ezt megúszom,soha többé nem lesz így...köszönöm a választ...még várok választ, ha valaki ír... hogy ez biológiailag lehetséges-e, hogy megvan termékenyítve, de azért még megjön az "előző" menzesz (nem csak pecsételő barna váladékkal)köszönöm
2013. jan. 1. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és rögtön kiderül. Lehet h a fájdalom még a menzesz miatt volt. Nem hiszem, hogy állapotos lennél.
2013. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, ma negatív volt az xepil de nagyon félek hogy csak korai volt....bár már 3 hete történt a dolog....de most meg ég és fáj a mellbimbóm, kicsit talán sötétebb is mint alapból...szerintetek,,,?vagy ez lehet a félelemtől?:(
2013. jan. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!