Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a hatodik nap hogy nem...

Már a hatodik nap hogy nem jött meg! De csak a hasam alja szurkálódik. A mensi kimaradás 2. napján teszteltem és az negatív lett. Érdemes újat csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 10:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én a helyedben mindenképpen csinálnék még egy tesztet.drukkolok hogy baba legyen
2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 v.ibolya válasza:
Orvoshoz is el lehet menni...lehet,hogy egézsségügyi gondok vannak..
2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Teszt, de ha negatív doki, ha pozitív akkor is..)
2013. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Amikor a 2.nap kimaradt voltam dokinál hogy esetleg valami más lehet e de minden rendben talált igaz csak hüvely ultrahangot csinált és azt mondta hogy ez még nem mutatja ki a terhességet csak kb 5-6 hét körül.
2013. jan. 2. 10:50
 5/22 gabszem ***** válasza:
Próbálj másik féle tesztet, lehet nem volt elég érzékeny
2013. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
esetleg tudsz ajánlani egy jobb tesztet?
2013. jan. 2. 10:57
 7/22 Sajtiiika válasza:
Hali! Az gáz, hogy múlt hónapba nem jött meg és most érzékeny a melleim fáj a hasam alja és még se jött meg vizeleti ingereim vannak, van amikor elutasítom a kajátt és van amikor meg kívánom.Meg hangulat változásaim vannak:S szerintettek terhes lehetek?:/
2013. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 kabymaci ***** válasza:
Sajtiika csak úgy tudhatod meg ha tesztetlsz :)
2013. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Vegyél gravi hcg-t a patikában nekem szép 2 csikos lett a tesztem a lili csak halványan mutatta ki..
2013. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
kb egy órája jelentkezett nálam szédülés és enyhe émelygés.lehetek terhes?már másfél éve próbálkozunk de nem jött össze ez túl nagy véletlen lenne ha most terhes lennék.
2013. jan. 2. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!