Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés idején, ovulációkor...

Peteérés idején, ovulációkor más is érez hányingert az alhasi fájdalmakon kívül?

Figyelt kérdés
Ez minden hónapban félidőben jelentkezik nálam peteéréskor. Ez normális?

2013. jan. 2. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is szoktam. Sőt előfordul az is, hogy úgy húz a hasam, mint mielőtt megjön. Nem csak a petefészkemnél fáj, hanem rendesen a méhem is. A hányinger nekem is fura, de már megszoktam:DD
2013. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!

Kicsit megnyugtattál. :)

Nekem is fáj a hasam, nem csak az alja, hanem a köldök alatt közvetlen is, + a derekam. Émelygés, gyengeség. S ez hónapról-hónapra félidő körül. Csináltam többször ovu tesztet is, s mindig a peteérés 2-3 napjában van ez, ovuláció után pedig mintha elvágták volna. Az a furcsa, hogy régebben ezt nem éreztem, csak 30 éves kor után. Valahogy, ahogy "öregszem" a menstruációt is nehezebben viselem. Régebben azt sem tudtam mi az a középidő, peteérés...meg sem kottyant. Most meg... Már többször (több hónapban ilyenkor) csináltam terhességi tesztet, mert olyan furcsa volt ez a hányinger.

Neked milyen tüneteid vannak még peteéréskor? Hány napig tart ez a hányingeres-hasfájós szakasz?

2013. jan. 3. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés óta van ez. Van, hogy 2-3 naposak a tüneteim, de van, hogy egy hétig is eltartanak. A legrosszabb, amikor farkaséhség is rámjön:))
2013. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is sokszor 2-3 napig tart.

A hányinger+farkaséhség váltakozása nem lehet túl kellemes... :)

S a tojásfehérjés nyák az ovu előtt vagy után van inkább? Nekem mintha előtte lenne, nem pont akkor. Ez lehetséges?

2013. jan. 7. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is előtte már van pár nappal tojásfehérjés folyás. Onnan tudom, hogy biztos megvolt az ovum, hogy fehér krémes kezd lenni a folyásom és elkezd fájni a mellem, ami a menstruációig egyre csak fokózódik. Van, hogy annyira fáj, hogy majd szét szakad. Sokszor menstruáció alatt is van hányingerem.... szóval már egész hozzászoktam:DD
2013. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem főleg hányinger és szédülés ilyenkor a jellemző.
2017. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom régi a kérdés, de szülés óta ugyanez van! Pár hónapja a fájdalomhoz hozzájön a hányinger is. Nem túl kellemes, de ez van.
2017. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nekem is ezek a tüneteim néhány hónapja. Szoptatás abbahagyása után kb. fél évvel jelentkeztek először. Teljes alhasi fájdalom, néha hányinger, 3-5 napon keresztül, néha tovább. Előtte sosem volt ilyen, maximum szurkálás ovuláció környékén.
2018. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tudom régi a kérdés. Nekem 4 éve volt egy műtétem (méhen kívüli el sajnos) és valahogy azóta érzem. A hányinger mint olyan most kezdett el feltűnő pedig korábban is volt csak nem vettem észre, hogy félidőben lenne, de mostantól figyelem. Am 28 leszek. Mi lesz később??? 😨
2018. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hanyinger, viszont ovukor egesz ejjel felszinesen alszom, es faj az alhasam, fejem..
2018. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!