Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon már nem is válhat...

Vajon már nem is válhat valóra az álmom?

Figyelt kérdés
Úgy szerettem volna fiatalon anya lenni....de valahogy nem alakult úgy az életem....most töltöttem be a 30. lehet, hogy már kifutok az időből??Tényleg fontos megszülni 30 alatt az első babát??Annyira elkeseredett vagyok....
2013. jan. 3. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mitől vagy elkeseredett, hisz a baba már a pocakban van? :)


Nekem 34 évesen jött az első gyerekem.. nekem ez a gondolat sosem fordult meg a fejemben. :) Ja, és nem is akartam 30 alatt anya lenni, mert annyi más "dolgom" volt, amiket előtte még meg akartam csinálni. Ma sem csinálnám másként, ha újra kezdhetném.

2013. jan. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Én is így vagyok vele, de nekünk évek óta nem jön össze a baba, és én is sokszor úgy érzem, hogy már lassan késő. De nem adjuk fel.

29N

2013. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, de nincs a pocakban a baba....ezért vagyok elkeseredve....
2013. jan. 3. 09:21
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én csak 30 évesen kezdtem babára vágyni és még épp 30 voltam, amikor anya lettem. Viszont sok barátnőm még apát sem talált... Egy rokonom meg csak 35 évesen kezdte a babázást, most mégis a negyediket várja :) Mindenkinek más a története, nincs kötelező forgatókönyv.
2013. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi, azt olvastam hogy most töltötted be a 30. hetet.. (nem évet). Szerintem ne keseredj el, nekem egyáltalán 33 évesen jutott először eszembe, hogy szeretnék már babázni. :) És most elvittem oviba a gyerekeket (egy év van köztük) és abszolút nem lógok ki a szülők közül (kinézetre sem) a 40 évemmel. :)
2013. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást...nem is félnék én, ha tudnám - ha tudhatnánk, amit senki sem tud előre - hogy hamar sikerül teherbe esnem. De már most pánikolok, hogy hagytam sok évet "elmenni" és a végén nem jön majd össze, mert "öreg" leszek....
2013. jan. 3. 09:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kár aggódnod, mert ha nem is jönne össze hamar, akkor még mindig van más lehetőség (inszem, lombik) a sikeres terhességhez! :) Amúgy meg mint látod, 33 évesen akartam először anyuka lenni és a 34. szülinapomra egy év múlva meg is született, és egy év múlva jött a második. Nem hiszem h ez annyira korfüggő lenne.
2013. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj előre!

Mert lehet, hogy 1 éven belül simán teherbe esel! Sőt, lehet rögtön már az első próbálkozásokkor! :P

Nem szabad pánikolni, tudom könnyű ezt mondani, de.... mi is 4 évet vártunk míg eljött a baba hozzánk. Mindnet kipróbáltunk, csak a lombikot nem. Aztán letettem róla, mert jött egy nagyon jó álláslehetőség. Aztán 2 héten belül teherbe is estem :P

2013. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gratulálok nektek, jó olvasni, hogy sikerült!Annyira szeretnék már valakinek én is hasonlókat írni és megnyugtatni, tudni, hogy anya vagyok!
2013. jan. 3. 09:53
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
MÁr rajta vagytok??
2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!