Terhességre utal?

Figyelt kérdés
3.napja késik,2napig mensi szerü fájdalmaim voltak,de elmultak és ma reggel a mellbimbóim is égnek,érzékenyek.Fáradékony vagyok napközben,de éjjel nem tudok aludni...
2013. jan. 3. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két mellem nagyon fájt ha hozzáértem. Két hétig figyeltem, azt hittem már valami gond van, és menszi szerű fűjűsaim is voltak .... mert sok ideje próbálkoztunk babával, és nem is gondoltam rá, hogy az lehet. Héten belül tesztelj! A Gabriel nagyon megbízható teszt és olcsó!
2013. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, tesztelj és írd meg! Drukkolok! :)-persze ha a pozitív tesztnek örülnél.
2013. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,megírom az eredményt!Szeretnénk babát,már4éve...3.closty-s hónapban vagyok.Reménykedem,hogy nem fog megjönni:)
2013. jan. 3. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj ma egy tesztet.Már tuti kimutatja! Szerintem baba van a dologban.:)
2013. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább várok pár napot még...csak azt furcsálom,hogy tegnap es tegnap elött fájt,ma már nem is fáj.A closty viszont kitolhatja a menstruációt:/
2013. jan. 3. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett baba?
2013. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!