Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom, hogy nincs...

Honnan tudhatom, hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

1.5 naposak a menszeszeim 3. hónapja. De a doki csak azt mondta ha még 3 hónapig nem változik menjek vissza. Olyan furán összenéztek az aszisztensel, hogy feltűnt nekem.


A peteérés a lényeges, ami érdekel. Észre vehetem, hogyha nincs?


2013. jan. 3. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát akkor tudod észre venni szerintem, ha ismered a testedet, hogy milyen tüneteket észelsz magadon, mondjuk hüvelyváladék minősége...én tudom mikor van nekem ezalapján. De csak mióta terveztük a lányunkat és vettem ovulációs mikroszkópot, ezzel is megtudhatod, 1-2 ezer forint és örök életű, ez segített teherbe esni...

De a hőmérőzés is árulkodó lehet, ahhoz mondjuk nem értek, de sógornőm csinálta, ő is mikroszkóppal kezdett, de csak nem volt peteérés, nem látott semmit, akkor kezdett hőmérőzni, akkor sem volt peteérésre utaló jel, akkor ment dokihoz. Kiderült, hogy valóban nincs neki. Peteérést serkentő gyógyszert kapott, 3 hónapon belül teherbe esett, júliusra várják a babájukat :)


Szóval a hőmérőzést kipróbálhatod...

2013. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen rövidek voltak, egyik nap megjött, másnap estére elmúlt. Mikor egyszer rákszűrésen voltam, rákérdeztem, hogy ez normális-e. A doki rögtön megnézett uh-val és mondta, hogy van peteérésem és hogy örüljek neki, hogy csak 2 nap. Azóta van egy 2 éves fiam, szülés után pedig 3 naposra változott a mensim. Szóval a rövid mensi nem féltetlen jelenti azt, hogy nincs peteérésed!
2013. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm Kettes! Csak tudod olyan furán egymásra néztek, hogy megijedtem. Engem is egyből megnézett, de azt mondta minden ok. Akkor kicsit megnyugodtam.

Amúgy ovu tesztet vettem kipróbálni.

2013. jan. 3. 14:05
 4/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

A 2 napos menzesz szerintem bőven átlag alatt van és lehet, hogy nem hitték el Neked, pláne hogy az uh-n is rendben voltál és azért néztek össze. De létezik ilyen, nekem is ilyen volt évekig! Szerintem nincs gond és van peteérésed és örülj, hogy csak 2 napig tart, szülés után ez változhat! Babát szeretnétek?

2013. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen babát szeretnénk.

3 hónapja hagytam abba a gyógyszert, azóta van ez.

Ma csináltam egy ovu tesztet, behalványodott. Ezek szerint minden okés lehet?

2013. jan. 3. 18:26
 6/17 anonim ***** válasza:

gyógyszer abbahagyása miatt is változhat a ciklusod.

viszont az ovutesztnél ugyanolyan erősségűnek kell lennie a 2. csíknak, mint a kontrollcsíknak, akkor pozitív.

2013. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy ugyanolyan erősségűnek kell lennie. Elvileg jövő kedden van ovum a naptár szerint.

Úgy gondoltam, hogy ha halványan látszik már a tesztcsík, akkor tuti lesz peteérés. Jól gondolom?

Attól félek, hogy nincs.

2013. jan. 3. 21:03
 8/17 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. lehet korai. de én nem használtam sosem ovutesztet, igaz gyógyszert sem szedtem sosem, de van tojásfehérjés nyákom, így gondolom peteérésem is.
2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell nézni?
2013. jan. 3. 21:39
 10/17 anonim ***** válasza:
hüvelyváladék. félidő környékén. nekem már 11-12. naptól megjelenik.
2013. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!