Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy fogamzásgátló...

Terhesség vagy fogamzásgátló abbahagyása utáni hormon tisztulás? 3 nega terhességi teszt után van még remény?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék (másodikat) Márc-ban hagytam abba a diane-t. Azóta volt hogy 32-44 napra jött meg. Utoljára júl 8-án volt mensim. Sejtitek min megyek át.3 nega tesztem van. Alsó hasfeszülés, szintelen folyás, Derék- hát majd leszakad, és a melleim mintha le akarnának szakadni. A védőnő szerint lehet gyulladás is ezekkel a tünetekkel illetve a fogamzágátló utó hormon hatásai. Dokit csak 2 hét mulva ajánlották, mert hogy korán van. Hát ez annyira bizonytalan.
2009. aug. 26. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyan így voltam mint te: 4,5 évig szedtem fog. tablettát, és miután abbahgytam, fél évre rá sikerült teherbe esnem. nekem is voltak ilyen megjön, de későn, meg sokat görcsöltem, mikor megjött, stb. nyugi, sikerülni fog, kitartás, tudom min mész keresztül...

egy 4 hónapos baba anyukája!!!

2009. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után nekem is hasonló tüneteim voltak. Azt hittem terhes vagyok, bár mi még védekezünk megszakítással, de nem voltam terhes. Most már 5 hónapja nem szedem és most már nem fáj annyira a mellem, sajnos a görcsök maradtak...
2009. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!