Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy is maximalis esely van a...

Igy is maximalis esely van a teherbe eseshez? (erdekes a sztori)

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom egyutt van egy elegge gazdag pasival es mivel a lehetoseget nem akarja elszalasztani kulonos modszerhez folyamodott.

A baratja a mellere vagy eppen ahova tudja veri szex utan vagy csak oralis utan.a baratnom kiszalad a mosdoba belenyul az spermaba es felnyomja maganak. es ezt megteszi 2 naponta. amikor elmeselte nem tudtam hogy sirjak vagy nevessek. minden esetre erdekel hogy a terve mennyire lesz sikeres. Szerintetek??



2013. jan. 3. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom...

Nem lehet teljesen kizárni a terhességet, de azért komolyan... ez azért a legalja.

2013. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor egy velemenyen vagyunk:-)
2013. jan. 3. 13:38
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Van esély, de ez szerintem is a legalja:( A barátnődnek ennyire nincsen önbecsülése, meg gerince? Ostoba tyúk, már bocsi.
2013. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ilyenekkel barátkozol? Meg kell mondani a véleményed neki, aztán hanyagolni. Gusztustalan amit művel. Őket nevezik ribancnak.
2013. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennel olvastam durvabbat ugyanigy gyk-n egy par hete. Ott a pasi rajott, vagyis megtalta a furdoben az elhasznalt ovszert de a sperma nem volt benne, mert a noje fecskendovel kiszivta belole a cuccot es felnyomta maganak!! Besz*ras hogy mikre nem kepes egy no hogy megtartson egy pasit. Egyebkent hogy a kerdesre is valaszoljak, boven lehetseges a teherbeeses, rengeteg ilyen es hasonlo peldat olvastam, volt olyan aki teherbe esett igy. Nyilvan a kovetkezmenyei is megvoltak, marmint a kapcsolatot tekintve, de ezt most hagyjuk. En a helyedben nagyon gyorsan beszamolnek a pasinak, ezt a baratno dolgot meg surgosen elfelejtenem!
2013. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nyugodtan felvilágosíthatod a csajt, hogy a gyerek egyáltalán nem garancia arra, hogy meg tudja tartani a pasit, sőt simán lehet, hogy egy fillért nem fog látni tőle. Szép lesz, ott marad egy kölyökkel, aki ilyen "izgalmas" módon készült.
2013. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtad, sírjál vagy nevess...Sírjál, de magadon, hogy egy ilyen gerinctelen, ostoba ribanccal barátkozol! Te jó ég, amit csinál, az undorító, nem csak a pasival szemben, hanem a születendő gyerekkel (ha lesz) is, mert szerintem simán teherbe eshet így. Egyébként miért gondolja, hogy ha teherbe esik, akkor a pasi mellette marad? Pláne, hogy ő tökéletesen fogja tudni, hogy a csaj átbaxxxxxta. Max kap egy jó gyerektartást, bár ezek után azt is el tudnám róla hinni, hogy a gyereket leszarná, és az egészet magára költené. Most komolyan, miért barátkozol egy ilyen emberrel? Én tuti szólnék a pasinak, a csajt meg hanyagolnám egy életre!
2013. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Remelem nem sikerul neki.... a baratagom ezert nem og megszunni mert amugy velem teljesen normalis. a parkapcsolati elete nem az en dolgom....

Mennyi az eselye szerintetek??en azert agodom is erte...tudom milyen az anyasag van 1 picikem.

2013. jan. 3. 14:41
 9/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen "nőnek" nem való gyermek!!!Gusztustalan!!!Remélem nem jár sikerrel!Már ne is haragudj,nem ellened irányult!:)
2013. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lecci a kerdesre valaszoljato!! Tudom nem lehet meg allni szo nelkul tisztaba vagyok vele. de kerlek a kerdesre valaszoljatok!!!
2013. jan. 5. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!