Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, mikor és hogyan jött rá,...

Ki, mikor és hogyan jött rá, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek?:)

Sok sztorit várok :)



2012. nov. 29. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Utazást akartunk foglalni, de eszembe jutott, hogy egy hete már késik, előtte azért csinálok tesztet, nehogy a foglalás után derüljön ki. Pozitív lett egyértelműen, percekig remegtem, azt se tudtam jobban örülök vagy jobban félek. (Sajna nem maradt meg a bébi, remélem hamarosan újra átélem.)
2012. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Én november 17-én. Pozitív lett a teszt :) De sejtettük a párommal, mert előtte 1-2 héttel fájtak a melleim, és rengeteget ettem. Vagyis inkább faltam :) Pont ma vagyok 6 hetes terhes, nagyon örülünk a Picinek, hál' Istennek, nem kellett sokat várnunk rá :)
2012. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál nem gondoltam, h ilyen könnyedén össze fog jönni, nem is gondoltam terhességre, amikor elkezdődtek a rosszullétek, azt hittem gyomorrontásom van. Nem viccelek, tényleg!:) 1 hétig tartó "gyomorrontás" után mondta a férjem, h "na akkor jó lenne egy terhességi tesztet venni...". A 2. vonal szinte pillanatok alatt kijött, nem is volt nagy meglepetés-neki, én meg álltam ott lefagyva, h Úristen, úristen, ez azt jelenti h babát várok?????? könnyes lett mind a kettőnk szeme....szép emlékek ......
2012. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

első: nagyon sajnálom :( tuti nemsokára átéled újra! szép babátok lesz!


többiek: gratulálok nektek! boldog babavárást!:)

2012. nov. 29. 18:22
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó: neked meg boldog babázást :)
2012. nov. 29. 18:22
 6/15 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
59%
együttlét után 3 nappal fájtak a melleim, nem is vettem tesztet, tudtam, hogy baba.(az egész terhességem alatt nem is volt más tüntet, csak a nagy poci). 2 hét múlva mentem orvoshoz és mikor megnézte az uh-t közölte: Tímea maga kismama. Azóta 7 hónapos a kislegény.
2012. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de aranyos :):):)
2012. nov. 29. 18:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Épp a párom 30. szülinapját szerveztem.Egész héten. Sokat stresszeltem,hogy minden úgy sikerüljön ahogy terveztem.

Azon a héten kellett volna megjönnie,de nem jött meg. Már 1 hete késett,de betudtam a sok izgulásnak a buli miatt.

Aztán a buli estéjén éreztem magam először rosszul. Szédültem és hányingerem is volt.Kimentem a levegőre.

Jött a párom hogy jól vagyok e,mondom persze csak szédelgek,de azt hittem azért mert pont meg fog jönni.

Nem is gondoltam hogy babát várok.

Na de másnap,a párom dolgozott,én meg elmentem a DM-be és vettem egy tesztet.Hazajöttem,és teljesen nyugodtan megcsináltam.Rosszul lettem mikor nagyon erős pozitívat mutatott.Sírni kezdtem...azonnal kocsiba ültem és bementem a párom munkahelyére.Vittem a tesztet is.

És egyszerűen csak a kezébe adtam. :D

Hát ő is nagyon meglepődött,de boldog volt.

Azóta várjuk a kislányunkat nagyon nagyon boldogan. :)

33+4 hkm

2012. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja és ekkor voltam 5+3 hetes kismama :D

előző voltam

2012. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
júj izgalmas lehetett! gratulálok a picihez! boldog babavárást! :)
2012. nov. 29. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!