Balázs Ramóna Mercédesz kérdése:

Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
December 27-én vagy 28.-án voltunk együtt a párommal és elment bennem , és rá 6napra vagy is január 3.-án peteérésem van ! Teherbe eshettem ?

2013. jan. 3. 14:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na ez az a kérdező, aki gyereket akar, de a párja nem szeretné még...:D:D:D Már, hogyha párja van és nem csak futó kaland, akit szeretnénk megtartani..:)
2013. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Senki nem kért ilyen komikat ! ha nem tudsz normálisan a kérdésre válaszolni ! mert : 1akar a párom is gyereket ! 2 nincs itthol most ezért nem tudunk pé. alatt eggyütt lenni !
2013. jan. 3. 19:23
 23/23 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de kb. 5x kérdezel vissza, hogy most akkor teherbe eshettél-e?! Mi innen nem fogjuk tudni megállapítani, hogy igen vagy sem. Ha babát szeretnétek, legyetek együtt amennyit csak lehet, aztán türelmesen várni a mensit, ha késik tesztet venni, és majd az választ ad a kérdésedre! Utolsó voltam
2013. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!