Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki egyszerre...

Van olyan, aki egyszerre vágyik is a babára, de tart is a dologtól?

Figyelt kérdés

Mi idén szeretnénk, de legalább olyan erős bennem a félelem, mint a vágy. Sokszor eszembe jut, hogy 'de jó lenne', de ugyanakkor az is, hogy 'úristen, mit kezdek én egy gyerekkel'. Ez normális? Vagy azt jelenti, hogy még várnom kellene?

Egyébként 33 éves leszek.


2013. jan. 3. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én s így vagyok a hónap elején kicsit rettegek hogy mi lesz ha összejön hogyan tovább...a hónap végén meg mikor megjön sírok hogy már megint nem sikerült :S
2013. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon rég várunk arra, hogy végre próbálkozhassunk, és idén úgy néz ki, eljött a mi évünk. Még neki sem láttunk, de már egyszerre félek és nagyon akarom... én is gondoltam már arra, hogy korai, de ez kizárt. Talán ez a természetes folyamat része. Aki mélyebben belegondolok, arra rázuhan a súly, hogy mit is vállal, de biztos vagyok benne, hogy boldogok leszünk, ha eljön az idő :)
2013. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt érzem... Fél év múlva kezdünk próbálkozni,alig várom,máskor meg úgy vagyok vele,hogy "Biztos,hogy jó ötlet?", vagy,hogy "Várjunk még?".

Pedig mindenünk megvan,kivéve a saját,hitelmentes lakást.

23éves vagyok amúgy.


Tényleg szinte mindenki érzi ezt?

2013. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fél év múlva kezdünk bele, alig vártam, de mindig jön egy hullám, ahogy más is írta, hogy "biztosan jó ötlet?", de nem vagyunk már mi sem gyerekek, 29 évesek vagyunk mindketten, stabil, tök jó munkahellyel és hitel nélkül. A kapcsolatunk erős, kétségektől mentes, mégis néha picit félelmet érzek. Mert ez valami komoly és visszafordíthatatlan. Felelősségvállalás egy másik ember életéért, halálunkig. Én ezért parázok, hogy vajon elég jó leszek-e? :$
2013. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!