Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január közepére...

Ki nem várja január közepére vagy végére? 3 hónap "nem védekezés" az soknak számít?

Figyelt kérdés
Nem vagyok türelmetlen, ne értsétek rosszul:-) sajnos előző hónapban, szerintem lemaradtunk a pe.-ről.De a mai hónapban "aktívabbak" vagyunk. Szerintetek jelentkezek be a nőgyógyászhoz, hogy babát szeretnénk, és nézze meg, hogy minden rendben van e velem? Vagy erre nincsen szükség? Nagyon izgulok, hiszen elviekben ezekben a napokban kell lennie a pe.-nek. A ciklusom, úgy 32-35 naposak. Volt olyan is, hogy több hónapot kimaradt, de ott meg nem próbálkoztunk. A nőgyógyász azt mondta, hogy semmi baj. De én tudtam mi az oka, mondtam is neki, de szerinte nem befolyásolja. Fogyókúráztam, drasztikusan. Szerintem igen is befolyásolja. Aztan megjött, de olyan 38-40 naponként. Most viszont, egész pontos 1-3 nap eltéréssel.
2013. jan. 3. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egészséges pároknak max 6 hónap alatt összejön, ez a hivatalos statisztika. 3 hónap szerintem nem sok. Én pont 3. hónapban estem teherbe és még gyorsnak is éreztem, azt hittem tovább fog tartani ez az egész. 14 hkm
2013. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem sok még a 3 hónap. Ha úgy nyugodtabb vagy, menj másik nőgyógyászhoz. Én 17-re nem várom :)
2013. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1 év után foglalkoznak veled az orvosok, ha annyi idő alatt nem jön össza a baba. A 3 hónap mé nem sok!!!

Nekem mind a két gyerekem 4,5 év után jött össze!

2013. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az még tényleg nem sok, nd aggódj! :) Mi már a 8.nál járunk, és még semmi sajnos! Nekem is azt mondták, hogy 1évnél hamarább nem foglalkoznak az emberrel, föleg akkor ha 30év alatti. Nos, Én 22 vagyok, és 6hónap után kivizsgáltak. Igaz magán orvos volt, meg ráment a gatyám is, :D , de nem bánom! Egy kivizsgálással nem veszít az ember, és ha minden rendben megis nyugszik! Szerintem.. :)
2013. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is ez lesz a 3.hónap..Annyira reménykedtem,hogy Szenteste pozitív teszt kerül a fa alá..de..nem!Most valahogy 15-20.között lesz peteérésem,na de hátha!Lehet valentin napra sikerül!Bár nekem az első is érdekesen jött össze!
2013. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő, köszönöm a sok választ.:) szerintem ma akkor bejelentkeztek azért a nőgyógyászhoz.:-). Nekem ma kezdődik a pe...elvileg:-) de annyira nem szeretném számolgatni, ne matekozásra jöjjön:-))) ma jo kedvem ellenére, eléggé fajdogál alul a hasam es a gyomorszájnál szúr, mivel terhességi tünet nem lehet, ezért en a tegnap rengeteg elfogyasztott Répára gondolok...:-)). Én is karácsonyfa alá akartam tenni...:-)) de nem volt mit...de január végen kel megjönne, ami azt jelenti, hogy akkor van a szulinapom, szóval kedves kis ajándék lenne;)
2013. jan. 4. 12:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Rákerestem, hogy ki nem várja mostanában :) Én is csatlakozom. 31.-én kellene megjöjjön.


A 3 hónap nem sok! Nekünk már 3 év telt el, és egészségesek vagyunk mindketten. Hormonjaim rendben, mensi pontos, és peteérésem rendszeresen van. Szóval ne keseredj el :)

Nekem most volt gyógyszeres kezelésem először, és annyira örülnénk, ja sikert hozna!


Szurkolok nektek!

2013. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Huh, akkor tényleg ez meg semmi!! Gondolom próbálkoztatok már mindennel! Erős no lehetsz, es nagyon szurkolok, hogy mostmár összejöjjön!! Azert szolj, hogy mi is volt:) esetleg érzel valamit ???
2013. jan. 23. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Kedves vagy! Törekszem erősnek lenni! :) Feszülést érzek PÉ óta, de mindenre azt mondom, h biztosan pszichés, és beképzelem. Holnap van a 10. nap, de nem merek tesztelni, majd jövő héten kiderül. Nagy csoda lenne, ha 1 adag Clostil segített volna :). Amúgy az a legnehezebb, hogy nem találnak rendellenességet, tehát nincs magyarázat arra, hogy miért nem sikerül. Petevezetéket nézettem meg 1.5 éve, 100%-ban átjárható :). Reménykedünk nagyon!

Őszintén szurkolok mindenkinek, aki várakozik, hogy minél hamarabb sikerüljön!

2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jelentem, ma teszteltem nagyon erős pozitívat....annyira hogy erősebb mint a kontroll csík ;))
2013. jan. 26. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!