Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január közepére...

Ki nem várja január közepére vagy végére? 3 hónap "nem védekezés" az soknak számít?

Figyelt kérdés
Nem vagyok türelmetlen, ne értsétek rosszul:-) sajnos előző hónapban, szerintem lemaradtunk a pe.-ről.De a mai hónapban "aktívabbak" vagyunk. Szerintetek jelentkezek be a nőgyógyászhoz, hogy babát szeretnénk, és nézze meg, hogy minden rendben van e velem? Vagy erre nincsen szükség? Nagyon izgulok, hiszen elviekben ezekben a napokban kell lennie a pe.-nek. A ciklusom, úgy 32-35 naposak. Volt olyan is, hogy több hónapot kimaradt, de ott meg nem próbálkoztunk. A nőgyógyász azt mondta, hogy semmi baj. De én tudtam mi az oka, mondtam is neki, de szerinte nem befolyásolja. Fogyókúráztam, drasztikusan. Szerintem igen is befolyásolja. Aztan megjött, de olyan 38-40 naponként. Most viszont, egész pontos 1-3 nap eltéréssel.
2013. jan. 3. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez szuper hír! Gondolom nagy az öröm!! Éreztél valamit előtte, vagy már késett? Mesélj :)
2013. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :) pont ma volt a nagymamám születésnapja,enyém 2 nap múlva lesz:) mamanak, gratulálok képeslapot vettünk egy tesztel, amit ma csinaltam :)) persze tudtuk , hogy pozitiv, de o meg nem :) így kapott egyet, hogy dédi lesz ;)

Nekem csak annyi tünetem volt/van, mintha meg akarna jonni, de nem görcsöl annyira, sot...kevésbé. A melleim oldalt fajnak, a bimbó egyáltalán nem érzékeny (még) ;) kicsit fáradt könyebb voltam, ez erősödik, pl ma, a buszon az autóban, mindenhol elbobiskoltam ;) Hányingerem nincsen nagyon, igaz mar akkor gyanút fogtam amikor nadrágot vásároltam a nem várt elott, es hirtelen rosszul lettem:) plusz, ami biztatott hogy csináljak tesztet, fura szurkolás a gyomorszaj környéken! De szerintem ahány kismama annyi tünet kombináció :) nekem csak egy félelmem van, hogy cigiztem, mostanában fel dobozzal naponta, de mára mar elvittem 4-5 szálra, es tervezek elektromos cigit. A nogyogyasz azt mondta, jóval nagyobb kart csinálok, ha meg vonom magamtól. Nyilvan ne egy dobozzal... De étkezések utan egyet el lehet...bár en teljesen el szeretnem felejteni :) mert azert megis.... Te hogy állsz??;)

2013. jan. 27. 22:44
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez még csak a 25. ciklus napom, ill. PÉ-től a 11. Csütörtökön kellene megjöjjön. Éles fájásokat éreztem ma, de nem pont olyan mint, amikor meg akar jönni. Ma egész nap hányingerem volt, ezért ha késne, egyből tesztelek. De lehet h hamarabb. Pár napja nagyon rosszul alszok, és nappal is folyamatosan álmos vagyok. Ehhez jön még a szédülés, elgyengülés.


A kérdés már csak az, h ez mind pszichés vagy sem :) Pár nap és kiderül!

2013. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Majd várom a fejleményeket ;) nagyon jo, hogy tünetek vannak, csak reméljük, azert....;)!!! Nagyon szurkolok;) en holnap megyek vissza nogyogyaszomhoz, majd ott minden kiderül;)
2013. jan. 29. 16:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Én voltam a "szent estés"..nekem legkésőbb 2.-án kellene megjöjjön,mert 28-35 napig össze vissza jön meg..én várok még szombatig..nem voltunk túl gyakran együtt mert összeszedtem egy petefészek gyulladást sajnos,de talán pé körül együtt voltunk.Nekem is fáj a hasam,meg a mellbimbóm körül olyan érzékeny,meg a karom alatt,ahogy kezdődik a mellem ott fájdogál,meg az utóbbi napokba be voltak néha keményedve a cicik..sőt tegnap mintha éreztem volna egy megduzzadt mirigyet a cicimbe..aztán lehet semmi se lesz belőle.De majd jelentkezem jövőhéten!
2013. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó/15-ös/.Ma megjött a menzeszem..félek én is úgy járok mit az aki évek óta vár..bár nekem van már egy 6 évesem.Neked gratulálok!
2013. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is megjött. Kár volt reménykedni. a tüneteim, amiket leírtam csak aznap voltak. Másnapra minden elmúlt, és éreztem, hogy meg fog jönni. 28. nap reggelén mensi volt. Engem nagyon elkeserített, de mára már talán túl vagyok rajta. Ebben a hónapban szünet lesz, semmilyen kezelést nem akarok, majd márciusban újra próbálkozunk valamiféle rásegítéssel. Egyelőre úgy gondolom, hogy kérni fogom az inszeminációt, nőgyógyászom szerint is nincs mire várnom, ha 3 év alatt semmi nem történt. Majd egysze csak megértem, hogy miért is van ez így...


Boldog babavárást, előttem lévőnek pedig kitartást!!

2013. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ne keseredjetek el. Új hónap új remény ;-)!!!! Nagyon szurkolok nektek!!!!
2013. febr. 2. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!