Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van összefüggés a P4 és...

Van összefüggés a P4 és méhszájseb között? Tünetei mik lehetnek?

Figyelt kérdés
mitől alakulhatnak ki?
2013. jan. 4. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
A méhszájsebnél vérzel..a másik nem tudom mi...
2013. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem P4 volt a rákszűrésem.Az sajnos nem jó.Nincs tünete.Itt egy táblázat hogy mi mit jelent.Megműtöttek úgy hívják konizáció.Az adott területen eltávolítják a méhszáj csúcsát.Ez egy kimetszés.Az a lényeg hogy épben egészben történjen.Nem fáj!Altatásban zajlik.Rutin műtét.Mi babát terveztünk nem érintett jól mikor megtudtam a hírt!De műtét után kb 3 hónappal próbálkozhattunk és az elsőre összejött.Most 10 hós.Ezt csak azért írtam le hogy ne legyél elkeseredve.1 évig fél évente aztán ugyan úgy évente kell menni rákszűrésre.Ezért kell évente elmenni.Ebből alakulhat ki sajnos a rák.Örülni kell hogy észrevették.Gyógyulást!!
2013. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a táblázat lemaradt előző voltam: [link]
2013. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!esetleg vérzészavar(ért: rendszertelen vérzés) vagy hüvelyi folyás lehet a P4 miatt? vagy inkább a méhszájseb? más tünetem nincsen.

és maga a P4 mitől alakulhat ki? babaprojekt előtt vagyunk a párommal mi is.

2013. jan. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!