Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklusnál előfordulha...

28 napos ciklusnál előfordulhat, hogy a 23. napon van ovuláció?

Figyelt kérdés

Mindig a 15. napon szokott ovum lenni(ezt már uh-is többször alátámasztotta).Szerencse a szerencsétlenségben,hogy mindig megérzem,hogy mikor van az a bizonyos nap.:)De most azon a napon nem éreztem semmit...Pontosabban nem olyan erős fájdalmat éreztem,mint máskor,hanem inkább csak egy icipici szurkálást.Viszont a 23. napon(ami tegnap volt) ugyanazt a fájdalmat éreztem,mint amit ovu napján szoktam.Ülni nem bírtam...

Szerintetek?Volt már valaki hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2013. jan. 4. 13:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
persze lehet késői ovud,de lehet már a pocaklakó :))) 7-9 nap a beágyazódás ami pont a 23.napon volt.
2013. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszi!Bár úgy lenne...Csak az a furcsa,hogy amikor még hőmérőztem(már egy ideje abbahagytam),olyankor ovu után mindig felment a hőm 37-re és nem várt napjáig fent is maradt(nem várt napján mindig leesett).Most pedig kíváncsiságból megmértem reggel a hőmet(ugyanabban az időpontban,mint amikor anno mértem),és 36,5 volt.Szóval emiatt nem tudom mit higgyek...Elég alacsony ez a hő ahhoz ,hogy baba legyen a dologban,nem?
2013. jan. 4. 14:30
 3/29 anonim ***** válasza:
32 napot ciklusnál 28. nap körül volt ovum. Ebből a késői ovuból lett a kisfiam. :-) Abban a hónapban nem volt ovum, mert a 15. napi uh-n a doki azt mondta hogy ebben a hónapban nem lesz babánk, mert nincs elég nagy és érett petém. Vagy mégis?!
2013. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a hőmérőzésben.Szerintem csak azért is tudtad hogy pé van,mert figyelted. Én is éreztem mindig hogy pé van na,de néztem is ovu tesztel most ebbe a hónapban nem néztem és én sem éreztem úgy a tüneteket ami szinte ugyan az ami neked. előző voltam Ám szorítok hogy babás legyél :) Nekem van egy 2 éves lányom és most a kis tesón dolgozunk :)
2013. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszi!:)És mikor teszteltél pozitívat olyan késői ovunál??Remélem sikerrel jártunk most.Már van egy lassan 3 éves kisfiúnk,most mi is a kistesón dolgoz(t)unk.:)Drukkolok,hogy sikerüljön Nektek is!:)
2013. jan. 4. 15:42
 6/29 anonim ***** válasza:
Szia, nekem, átlagban 10-11 napon volt eddig ovulációm, hőmérőzök, innen tudom. Ebben a ciklusomban azonban, 22.én volt, onnan ment fel a hőm is. Be linkelem a diagrammom, így persze ki is tolódik a ciklusom, még sosem voltam 33. napon.Vasárnapra nem várom. [link]
2013. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Eddig elég szép a görbéd!:)Nekem is volt nem egy ilyen görbém,de sajnos mindig megjött(menszi napján mindig leesett a hőm).:(De szívből kívánom,hogy Neked baba legyen!:)Sok sikert!Drukkolok!!!:)Remélem mi is sikerrel jár(t)unk!:)

2013. jan. 5. 10:41
 8/29 anonim ***** válasza:

3. vagyok:

41. napon lett + a teszt, ami 10-es erősségű volt. Előtte 2 nappal még nem volt látható egyáltalán a második csík.

2013. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát,ha tényleg később volt ovum,akkor gondolom a nem várt napja is kifog tolódni...Na de a lényeg,hogy ne jöjjön meg és + teszteljek.:)Remélem sikerrel járunk ebben a hónapban.:)Nekünk 1 éve nem jön a kistesó.:(
2013. jan. 5. 13:39
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg drukkolok hogy késői pé-d legyen és baba legyen belőle. Mi a nagyfiamra vártunk 4 évet, a kicsi meg az első hónapban sikerült. :-)
2013. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!