Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal lefeküdtem már pár...

Barátommal lefeküdtem már pár hónapba de minden hónapba félek hogy nem jön meg! Mi a legmegbiztatobb védekezés? Amitöl tuti nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

fogamzásgátló tabletta


vagy óvszer, és legyen otthon esemény utáni ,,baleset" esetére

2009. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Mindenképpen az óvszer. Azt hiszem ez a legmegbízhatóbb. Bár a tabletták is kiválóak, de a hormonrendszerünk érzékeny és én nem is ajánlom épp ezért senkinek, sosem tudni mit okoz. Óvszer mellett nem kell aggódnod, ha kiszakad észreveszitek, és adnak esemény utáni tablettát, szóval nem kell aggódnod, nem lehet nem észrevenni. Ha nagyon nagyon félsz és a partnerednek nem kellemetlen, akkor használhattok akár két óvszert is egyszerre, ez megnyugtatna, de hidd el nekem, egy is bőven kiváló a nem kívánt terhesség megakadályozására.
2009. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Számodra a megfelelő védekezési módot a nőgyógyászoddal kellene megbeszélned nem itt.Itt max ki-ki leírja neked neki mi vált be,de jobb nem szedni semmit amit nem neked személyesen írt fel az orvos.Ő megcsinálja a megfelelő vizsgálatokat,és megbeszélitek ma fogamzás gátlást.A legjobb tanács,irány az orvos.Nem tudom mennyi idős vagy,de az jó,hogy legalább nem vagy felelőtlen és gondolsz a hatékony védekezésre.
2009. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát igen most mi ovszerral védekeztünk de félek meg azzal nem olyan jó nekünk!! meg volt olyan hogy nem használtunk semmit,de a fiuk elöfolyásaitól is teherbe lehet esni?
2009. aug. 26. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia megint én (második). Ha kellemetlen az óvszer, akkor viszont én a Pharmatexet javaslom. Persze szedhetsz fogamzásgátló tablettát is, szóval én csak a tanulmányaim miatt tartok tőle, de nem okoz ám mindenkinek gondot. Azonban ha hormonmentes védekezésre vágysz és az óvszer nem megfelelő, akkor én tudom ajánlani a Pharmatex termékeit. Kiváló a védelme, de emelett ha valaki megszakítással védekezik, akkor teljesen nyugodt lehet. Igen jól tudod a férfiak előváladéka is tartalmazhat spermiumokat, bár ennek a valószínűsége nem nagy, de jobb félni, mint megijedni.
2009. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mostantól jobban oda figyelek ezekre a dolgokra, nem akarok magamnak meglepetést!!
2009. aug. 26. 20:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, aki védekezik nem esik teherbe, hidd el nekem :):) Legyen az óvszer, pharmatex bármi. Nem kell aggódnod, az aggódás és idegesség megkeseríti az életet :)
2009. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát én már olyan ideges vagyok minden hónapba!!
2009. aug. 26. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Jajj ugyan, nem szabad, az élet akkor szép, ha boldog vagy. Felelősségteljes vagy és rendesen védekezel, baj nem lehet. Semmi okod félelemre :)
2009. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy köszi a biztatást!
2009. aug. 26. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!