Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor vizeletsugaras...

Predictor vizeletsugaras tesztet használtatok?

Figyelt kérdés
vizeletsugarasba haználtam és kevés vizelet juthatot rá szerintem mert nehezen szivta fel és nega lett de megvártam pár percet és még kicsi vizeletbe mártotam és halvány pozi lett szerintetek hihetek neki?
2013. jan. 5. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig vizeletsugarasat használtam, de mikor tényleg terhes voltam akkor egyből kimutatta... szinte pár másodperc alatt.
2013. jan. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. továbi válaszokat várok még ha lehet...hogy hasonlóan volt igy valaki?köszönöm előre is
2013. jan. 5. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez igy ervenytelen! Nem hasznalhasz fel egy tesztet ketszer, Ha elsore nega volt, akkor azt vedd alapul. En is hasznaltam anno ilyen tesztet, de nem voltam terhes, szoval nega is lett. De en eleve vizeletbe martottam, mert ra van irva, hogy ugy is lehet hasznalni. En nem szeretem a lepisilos teszteket, nalam a kazettas valt be amire pipettaval kell a felfogott pisibol csepegtetni. Szerintem inkabb csinalj masik tesztet, de ez igy biztos hogy negativ.
2013. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen és is bizonytalan vagyok :( de viszont itt az oldalon sokan irnak aról hogy időn túl volt pozitívjuk ,még ma tsztelek egy másik fajtával is,már meg kellet volna jönie fáj a melleim és egy napos hasszúrkűlásom is és pár pöty barnás folt volt... ma még kiderűl.
2013. jan. 5. 08:46
 5/5 A kérdező kommentje:
ma regel első vizeletből teszteltem gabrielel és fulll nega.... nem értem már? de még mindig nem jött meg ,de a melleim fájnak ,hányingerem is van.
2013. jan. 6. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!