Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-Epil vizeletsugaras tesztet...

X-Epil vizeletsugaras tesztet ki használt megbizható?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Igen megbízható!!!!
2012. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megbizható. Épp itt szopizik
2012. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 nappal a nemvárt után 1 csíkos volt és a laboromból tudtuk meg hogy +++++
2012. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem voltam terhes,mikor teszteltem vele(kétszer is),és azt is mutatta.

Megbízhatóak a tesztek,a lényeg,hogy megfelelő időben tesztelj vele,amikor 25mg hcg már kimutatható.

Tehát a várt menstruáció után pár nappal(legkésőbb egy héttel) már tuti eredményt mutat.

2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaaa hát akkor Éljen az X-Epil és az ingyen reklám!!!! Én más termékre esküszöm de azt sokan szeretik így nem kell írkálnom a nevét hogy valaki vegye is!
2012. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gondolod,hogy reklám?!

Miért lenne az?Vagy miért ne lenne?:)

Szerintem azért merül fel sokszor a neve,mert ez az egyik fajta,ami jóformán mindenhol(pl.tescoban stb) kapható,viszonylag olcsó,és megbízható.Legalábbis nekem mindannyiszor az volt

2012. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igazad lehet!!!
2012. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ma regel teszteltem vele és mintha nagyon ,nagyon halványan ott lenne a második csík?!ja és ez nem reklám!akkor enyi erővel minden teszt reklám lenne.mert már anyi fajta van hogy azt sem tudja az ember melyiket vegye.
2012. júl. 18. 06:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékig megbízok benne, nekem a nemvárt előtt 6 nappal pozi lett, és nem ok nélkül.
2012. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na persze neked a nemvárt előtt 6 nappal tehát a 8. DPO-n kimutatta másnak pedig a nemvárt után 2-3 nappal sem,ha elolvasod a betegtájékoztatót a teszten kiderül hogy a nemvárt napon vagy inkább utána ad biztos eredményt.. X-Epil elég megosztó teszt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2012. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!