Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz, és védőnő?

Abortusz, és védőnő?

Figyelt kérdés
A bnőm azt mondta volt védőnőnél, és én akartam látni a nőgyógyászati papírját, h hány hetes terhes. Azt mondta a papírok a védőnőnél maradtak, és amikor legközelebb megy akkor kapja meg. Ez kamu, vagy így megy?

2013. jan. 5. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam, nem hallottam. Semmilyen papírt nem hagynék csak úgy ott...
2013. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt már védőnőnél akkor kapnia kellett kis könyvet...
2013. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Mégis milyen kapcsolatban éltek, ahol ilyen súlyos dolgokról hazudoztok egymásnak, vagy kételkedtek egymásban? Te számonkéred, ő mismásol... miért? Nem gondolod, hogy ez a legnagyobb probléma ebben a történetben?
2013. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar csak annyi kerdesem lenne, hogy hogy jon ide az abortusz???? Bar sajnos van egy elkepzelesem.
2013. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy jön ide, hogy a kishölgy azt mondta terhes, fizesse ki a srác az abortuszt, s lehet nem is terhes. Sztem kb ennyi. Amikor a nőgyógyász megállapítja aterhességet, akkor is kap egy papírt a trehesség tényéről. Valamilyen papírnak kell nála lenni. Ha nincs , akkor valsz az orrodnál fogva vezet.
2013. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőn most a kismamákat és babákat gondozó szakembert érted, vagy azt a családvédelmis hölgyet, akihez el kell menni abortusz előtt?
2013. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
családvédelmis nőt
2013. jan. 5. 09:38
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát nem tudom. De ha legközelebb kapja is meg, az már csak pár nap, és természetesen azután sem kötelező elmenni a műtétre.
2013. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát jobban jár, ha elmegy több ok miatt is, de nem részletezem.
2013. jan. 5. 09:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
most eltekintve egy csomó dologtól, amit le sem írok inkább, ha tényleg "átverés" gyanús, akkor kedves kérdező, vegyél egy terhességi tesztet, és a barátnőd csinálja meg, abból kiderül, egyáltalán az-e
2013. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!