Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz, és védőnő?

Abortusz, és védőnő?

Figyelt kérdés
A bnőm azt mondta volt védőnőnél, és én akartam látni a nőgyógyászati papírját, h hány hetes terhes. Azt mondta a papírok a védőnőnél maradtak, és amikor legközelebb megy akkor kapja meg. Ez kamu, vagy így megy?

2013. jan. 5. 08:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarom védeni a barátnődet, mert nem túl szép dolog ilyenben hazudni a párunknak, de ha nekem is ilyet mondana valaki, hogy "jobban teszi ha elmegy", háááát lehet én is becsinálnék kicsit.... természetesen nem tudom mire gondoltál ezzel, de nekem nagyon fenyegetőnek tűnik..
2013. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most hívott nemrég, h lenn elkezdett vérezni, s nem tudja miért van ez. Na már most vagy elvetélt, vagy a nyálkahártya sérült meg? Most meg ezen aggódhatok. Mennie kell orvoshoz.
2013. jan. 5. 12:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen azonnal menjen orvoshoz!!!!
2013. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!