Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal hosszabb ideje...

Párommal hosszabb ideje próbálkozunk, de eddig nem sikerült a baba project. Jeleneg a ciklusom 40. napján tartok,38. napon végeztem tesztet, de negatív eredményt mutatot, még az nap késő este barnás folyásom kezdődött. Ha terhes lennék lehet ez gond?

Figyelt kérdés
Tüneteim vannak,mellbimbó érzékenység, mellfeszülés, és enyhe hasfájás, a nem várt időpontjába NEM volt pecsétlő vérzésem csak tejfehér folyásom. Nem folyamatos a barnázás, de van és egy kicsit aggódom.
2013. jan. 5. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány napos szokott lenni a ciklusod?

nekem egyszer nem jött meg, elkezdtem barnázni, először picit, majd jobban, és a végén megjött rendesen.

A barnázás ált. nem jelent jót, nem mindig jelent vetélést, vagy problémát, de jónak nem mondható.

Lehet rossz helyen tapadt meg, vagy nem egészséges, már ha van "baba" a dologban.

De az is lehet, hogy nincs gond


Ezt mi innen nem tudjuk megmondani.

Én csinálnék még egy tesztet, hétfőn, és elballagnék utána a nődokihoz...

2013. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agica27 válasza:
Szia! Sajnos nekem mikor ilyen volt nem baba volt hanem a doki szerint valoszinuleg nem ert be petesejt. A barnas verzesem pedig azert volt mert vekony volt a mehfal. Azert remelem neked sikerult:) Miota probalkoztok? Mi 8. honapja. Voltal mar orvosnal?
2013. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 28-29 napos ciklusaim vannak. Tudom, hogy nem kaphatok pontos válaszokat és főleg diagnózisokat, de tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2013. jan. 5. 14:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia Agica! Már lassan 2 éve próbálkozunk, peteérésem szerintem volt, mert azt szoktam érezni, és ugyan abban az időben az ovulációs tesztem is jelezte az ovulációt.
2013. jan. 5. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!