Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tudatalattinak tényleg köze...

A tudatalattinak tényleg köze lehet ahoz hogy egyszerüen nem esek már lassan 2 éve teherbe?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért első körben az orvosi oldaláról közelíteném meg; ha még nem tetted volna.
2013. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már megtettem,velem minden ok,de a barátommal nem igazán....hallottam viszont olyat hogy a tudatalatti is sokat számít..
2013. jan. 5. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csajt aki úgy tudta nem lehet terhes. Örökbefogadtak, 3 éves a kislányuk és most babát vár természetes úton fogant a férje is ugyanaz. Gondolom nem görcsöltek már a gyerektémán. Szerintem van benne valami. Barátnőmnek is akkor jött össze mikor egy év próbálkozás után, úgy döntött akkor inkább várnak még pár évet.
2013. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hiszel ilyenekben akkor kár győzködni téged hogy nem. Semmi köze sincsen sem a nagyon akarásnak sem a nem akarásnak. Én az elsőt annyira még nem akartam csak kicsit később (meló miatt) és nagyon hamar jött, a másodikat nagyon-nagyon akartam és szintén nagyon hamar összejött.
2013. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismertem egy párt,mindent megpróbáltak,7-8 évig,mindenhogy rajta voltak hogy összejöjjön a baba,de semmi nem sikerült,többszázezrük ráment,mert hát ugye nem olcsó...aztán azt mondták pihentetik már a dolgot,és fél éven belül összejött természetes úton a baba.És ha jol tudom a kisteso is megszületett,szintén természetes úton jött össze.
2013. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!