Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu teszt negatívat...

Ha az ovu teszt negatívat mutat, tévedhet? Úgy értem összejöhet akkor is a baba, vagy a teszt 100%-os?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

az ovu teszt, tudomásom szerint, egy nagy lutri:D csomó rossz teszt van, selejtes, rosszul mutatja, stb.

milyen fajta? hátha a tapasztaltabbak tudnak valamit

2013. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik oviteszt márkát használod, de az enyémre rá volt írva, hogy ha negatív az sem zárja ki az ovut, és ha pozitív az sem garantálja hogy valóban volt ovud, ugyanis ez csak az lh szintet mutatja. én azt ajánlom, hogy menj nődokihoz ha hónapok óta nem jön a baba. Én akkor mentem amikor ovu környékén jártam és kaptam egy tüszőrepesztőt, aznap kellett sexelni és másnap, és most terhes is vagyok. nekem 4 hónap görbézés és ovutesztelés után elegem volt mindenből és elmentem dokihoz. nem küldött haza, hogy próbálkozzak még vagy 8 hónapig, hanem felajánlotta a szurit. Az első lányomnál is negatív volt az ovutesztem és csak sex után 4 nappal lett pozi az ovuteszt, mégis babás lettem... tényleg nincs sok értelme az ovutesztnek, mert vagy sikerül vagy nem és ez nem a teszten múlik. sok sikert neked!!!
2013. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vaterás. A napokban lesz elvileg peteérésem, de nem sötétedik a teszcsík. Azért kérdezem hogy vajon így is sikerülhet?
2013. jan. 5. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. sexeljetek 2 naponta az elkövetkező héten is...
2013. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 naponta tudunk csak max. Viszont a második nap reggelén találkozunk fél órát. A párom nem szeret reggel szexelni, de ha az ovu teszt azt mondaná hogy akkor kell, akkor belemenne. Ezért gondoltam így.
2013. jan. 5. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én többféle tesztet próbáltam, volt érzékenyebb és kevésbé érzékeny.


Az érzékenyebb sokkal hamarabb csíkosodott, és egyre erősebb lett, a kevésbé érzékeny sokáig negatív volt, és egyszer csak pozitív lett.


Nem tudom milyet használsz, de én jobban szerettem, ha egyszer csak pozitív lett, mintha folyton csíkot láttam volna...


De egyet értek az előttem szólóval, amikor csak tudtok legyetek együtt! Az a tuti!

2013. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!